Kenan Doğulu ve Beren Saat alay konusu oldu:Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

1 Aralık 2022 - 13:52

Kenan Doğulu ve Beren Saat alay konusu oldu:

Son Güncelleme :

05 Kasım 2022 - 17:34

Kenan Doğulu ve Beren Saat alay konusu oldu:

Türkiye’de yedinci yılına giren Netflix için geçtiğimiz akşam düzenlenen geceye çok sayıda ünlü katıldı. Geceye katılan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti ise kıyafet seçimleri dolayısıyla sosyal medyada adeta alay konusu oldu. Takipçiler ünlü çift için “Pembe pantergiller” gibi benzetmelerde bulundu.

Kenan Doğulu ve Beren Saat alay konusu oldu: “Artık hayatlarına pamuk şekeri olarak devam edecekler galiba”
Önceki gece gerçekleşen etkinliğine pek çok ünlü isim katıldığı Netlix’in, dün gece düzenlenen etkinliğine Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, kostümleriyle damga vurdu. Ünlü platform, Şimdiye kadar imza attığı yapımları ve yeni sezonda yer alacak içeriklerini görkemli bir geceyle kutladı. Geceye el ele katılan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, tercih ettiği kıyafetlerden dolayı sosyal medyada alay konusu oldu.

ÇİFTİN PEMBE KOSTÜMLERİ ALAY KONUSU OLDU

Birçok ünlü ismin katılımıyla eğlenceli bir etkinlik düzenleyen Netflix 6. yılını kutladı. Ünlüler tercih ettiği kıyafetle dikkat çekerken, geceye damga vuran isimler Kenan Doğulu ve Beren Saat oldu. Pembeler içinde el ele geceye katılan çiftin fotoğrafları sosyal medyada alay konusu oldu. İkilinin fotoğraflarını görenler, “Kenan ve Beren bundan sonra hayatlarına pamuk şeker olarak devam edecekler galiba” diyerek kostümlerini eleştirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.