Kıbrıs Zafere Doğru'dan ilk tanıtım: Savaş sahneleri nefes kestiKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Aralık 2023 - 13:34

Kıbrıs Zafere Doğru’dan ilk tanıtım: Savaş sahneleri nefes kesti

Başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Devrim Saltoğlu ve Gülper Özdemir gibi isimlerin yer aldığı Kıbrıs …

Kıbrıs Zafere Doğru’dan ilk tanıtım: Savaş sahneleri nefes kesti
Son Güncelleme :

27 Eylül 2021 - 22:27

Başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Devrim Saltoğlu ve Gülper Özdemir gibi isimlerin yer aldığı Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin yeni sezon çekimleri başladı.

Yeni sezona girmeden önce adı değişen dizi, TRT ekranlarında yeniden boy göstermeye hazırlanıyor.

Yeni sezonun ne zaman başlayacağı henüz belli olmazken, yayınlanan fragman izleyicilerin heyecanlanmasına neden oldu.

Yayınlanan tanıtımda; savaş sahnelerinin yanı sıra, “Erenköy’de ortalık mahşer günüdür. Her yerde patlayan mermilerin, havan toplarının kara dumanları..” sözleri dikkati çekti.  İşte Kıbrıs Zafere Doğru’dan ilk tanıtım..

”ERENKÖY DİRENİŞİ VE CENGİZ TOPEL'” YENİ SEZONDA

Erenköy Direnişi’nin tüm gerçekliği ve çarpıcılığı ile ekrana yansıyacağı yeni sezonda; Ankara, İstanbul ve İngiltere’den vatanlarını savunmak için üniversite tahsillerini yarıda bırakıp koşan Kıbrıslı öğrencilerin ve mücahitlerin destansı direnişi anlatılacak.

Öte yandan oyuncu Kemal Uçar’ın hayat verdiği Türkiye’nin ilk hava harp şehidi Kahraman Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel’in yürekleri dağlayan tarihe geçiş hikayesi de ekranlara getirilecek.

Kıbrıs Haber