Kıbrıs'ta mahsur kalan müzisyenlerin ailesinden Bülent Ersoy'un menajerine tazminat davası!Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Aralık 2023 - 13:48

Kıbrıs’ta mahsur kalan müzisyenlerin ailesinden Bülent Ersoy’un menajerine tazminat davası!

Bülent Ersoy’un 21 kişilik orkestrası Kıbrıs’ta sahte PCR testi nedeniyle alıkonuldu. Onur Akay, Ersoy’un orkestrasına ve Türkiye’deki ailelerine …

Kıbrıs’ta mahsur kalan müzisyenlerin ailesinden Bülent Ersoy’un menajerine tazminat davası!
Son Güncelleme :

18 Eylül 2021 - 20:26

Bülent Ersoy’un 21 kişilik orkestrası Kıbrıs’ta sahte PCR testi nedeniyle alıkonuldu. Onur Akay, Ersoy’un orkestrasına ve Türkiye’deki ailelerine de maddi olarak yardımda bulunduğunu açıklamıştı. Bugünkü yazısında da olayla ilgili tüm gelişmeleri tek tek anlattı.

Müzisyen ailelerinin dava açmaya hazırlandığını anlatan o yazı…..

Bülent Ersoy’un orkestrası 28 Ağustos 2021 tarihinde Kıbrıs’a giriş yaptı. 21 değerli müzisyenimiz için, mahkeme bu davayı 30 Eylül tarihine erteledi.

Orada alıkonulan müzisyenlerimizin 3 veya 6 ay hapis yatma ihtimali var. O otel 21 müzisyenimize maddi ve manevi destek oluyor ama bizim müzisyenlerimize yeni bir avukat ayarlamak şart.

Bülent Ersoy’un menajeri Haluk Şentürk, orkestra şefi Onur Özelçağlayan’a, 21 kişiye dağıtması için verdiği sahte PCR testini nasıl verdiyse bu olayı çözmeli.

Bülent Ersoy’dan Allah razı olsun aile başına 5 bin TL ödedi. Ancak aileler para değil onlara kavuşmak istiyor.

21 kişinin ailesi 30 Eylül’de bu konuda sorumlu olan Haluk Şentürk’e maddi ve manevi tazminat davası açacak.