Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
KKTC Kırgızistan’da birinci « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

KKTC Kırgızistan’da birinci « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

15 Haziran 2024 - 02:02

KKTC Kırgızistan’da birinci

KKTC Kırgızistan’da birinci
Son Güncelleme :

13 Eylül 2021 - 13:54

KKTC Taekwondo Federasyonu ikili temaslar çerçevesinde gittiği Kırgızistan’nın Bişkek şehrinde gerçekleştirilen dostluk turnuvasında birinci oldu.

KKTC Kırgızistan’da birinci

Bişkek’te bulunan Gasprom Spor Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyonda KKTC ekibi 81 puanla organizasyonda birinci olurken ev sahibi Kırgızistan ise 49 puan aldı.

Hyong bayanlar müsabakalarında Pınar Akarpınar ve Zeynep Keskin kategorilerinde birinci olurken Hande Erşahinoğlu ikinci oldu.

Hyong erkekler müsabakalarında Öskay Ramiz birinci olurken Kerim Karpuz ve Arda Aslan Öztürk ikinci oldu.

Karışık çiftler kategorilerinde ise Zeynep Keskin ve Arda AslanÖztürk, Haden Erşahin ve Öskay Ramiz, Ramadan Gökbilen ile de Pınar Akaerpınar kategorilerinde birinci oldular.

Müsabakalar sonunda dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törende KKTC Taekwondo Federasyon başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Spor Genel Yönetim Kurulu başkanı Mete Topçu KKTC Bişkek Temsilcisi Mehmet Davulcu ve Kırgızistan Taekwondo Federasyonu yetkilileri tarafından verildi.

Kıbrıs Haber