Kova, akrep, ikizler, koça kötü, terazi ve yaya iyi haber var, ya diğer burçları neler bekliyor?Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

28 Eylül 2022 - 03:57

Kova, akrep, ikizler, koça kötü, terazi ve yaya iyi haber var, ya diğer burçları neler bekliyor?

18 Eylül Cumartesi günü balıkların söylediği her şey büyük yankı uyandıracak. Kovaların ise tembellikleri başlarına işler açabilir …

Son Güncelleme :

18 Eylül 2021 - 9:17

18 Eylül Cumartesi günü balıkların söylediği her şey büyük yankı uyandıracak. Kovaların ise tembellikleri başlarına işler açabilir. Oğlakların başarının tek başına olmadığını çevrenin de desteğine ihtiyaçları olacağını bilmesinde fayda var.

Yaylar bu gün aşk insanları olacak. Günün en kötü haberi akreplere sevdiklerinin yalan söylediğini öğrenecekler. Terazi insanlarının tükenen pillerini şarj etmesi için önünde harika bir fırsat var.

Başaklar yapmaktan korkup kaçtıkları şeyleri yapacaklar. Aslanlar hafta sonunu aileleri ile geçirirken yengeçler hafife aldığı insanlardan çok şey öğrenecek.

İkizler bugünü suçluluk duygusu ile geçirecek. Kafa karışıklığı işlerinizi zorlaştıracak. Gelelim sevgili koçlara bunalmışlık duygusu ile problemleri çözmeye odaklanacaksınız.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

BUNALMIŞLIK DUYGUSU İLE İŞLERİ ÇÖZMEYE ÇALIŞACAKSINIZ

Bu Cumartesi seyahat etmek ve vardığınız yerdeki sorunları çözmek için harika bir gün.

Bazı Koçlar yapmaları gereken her şeyden bunalmış hissetme riskiyle karşı karşıya kalabilir. Ancak, yaptığınız işleri parçalara bölerek çözmeye denerseniz, başarılı olacaksınız. Bazı gerginlikler, insanların ağızdan çıkınca pişman olacakları şeyler söylemesine yol açabilir, bunları çok ciddiye almamalısınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

KAFANIZIN KARIŞIK OLMASI İŞLERİNİZİ ZORLAŞTIRIYOR

Bugün duygusal iletişiminizin önünde bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.

Kafanızın karışık olması söylenenleri anlamanızı da zorlaştıracaktır.

Kardeşleriyle tartışmaya giren Boğalar, çelişkili argümanlardan dolayı bir yere varamayacak.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

KENDİNİZİ SUÇLU HİSSEDECEKSİNİZ

Geçmişteki bazı şeylerden kendinizi sorumlu tuttuğunuz için bugün fazlasıyla suçlu hissedeceksiniz.

Suçluluk duygusundan kurtulabilmek için normalde görmezden geleceğiniz ciddi anlamda zorlu işlere girişebilirsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

HAFİFE ALDIĞINIZ İNSANLARDAN ÇOK ŞEY ÖĞRENECEKSİNİZ

Görünüşe göre bu Cumartesi, aslında hafife aldığınız akranlarınızdan çok şey öğreneceksiniz.

Söylenenler konusunda içten olun, çünkü konuşmaların bağlamı sizinle ilgili olmasa bile sizin de işinize yarayacaktır.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

AİLENİZE DAHA FAZLA ZAMAN AYIRIN

Bugün çok ciddi görünüyor ve çevrenizdeki tüm yüzeysellikten uzaklaşmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca, hayal gücünüz ve istikrarınız etrafınızdakilerden oldukça farklı. Bu yüzden ailenize daha fazla zaman ayırmaya çalışıyorsunuz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

YAPMAKTAN KORKTUĞUNUZ ŞEYİ YAPACAKSINIZ

Bu Cumartesi gözünüzü korkutan bir şey yapmak zorunda kalacaksınız, ancak beklediğiniz sonuçları getirdiği sürece bundan memnunsunuz.

Maalesef sonucundan o kadar da emin olmamanız gerekiyor. Bir tür risk aldınız, kabullenin.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

PİLLERİNİZİ ŞARJ ETMEK İÇİN HARİKA BİR GÜN

Bu hafta sonu başlatmayı hedeflediğiniz bir kişisel projenizi hayata geçirmek üzeresiniz. Ancak, bunu başka birinin sayesinde yapıyorsunuz.

Yolun yarısında motivasyonunu kaybedebilir ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Aslında pillerinizi şarj etmek için harika bir zaman. Günün sonunda, verdiğiniz sözlerin en azından bir kısmını yapmış olmalısınız.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

GÜNÜN KÖTÜ HABERİ SİZE

Sevdiğiniz birinin açıkça yüzünüze yalan söylediğini keşfetmek üzeresiniz. Aslında bu, duygusal yaşamınızda son zamanlarda olup bitenlerin yansıması.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

AŞK HAYATINA ODAKLANACAKSINIZ

Bugün asıl ilginiz aşk hayatınız. Bu nedenle partnerinizle bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ona biraz özgür alan bırakmanız gerekiyor ve görünen o ki, bugün yaşadıklarınızdan öğreneceğiniz şey tam olarak bu olacak.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

BAŞARILI OLMAK İÇİN ÇEVRENİZE DE İHTİYACINIZ VAR

Bazı Oğlaklar, hayatta ilerledikleri yolun doğru yönde olduğu konusunda bazı güvencelere ihtiyaç duyuyor. Bu güvenceden yoksun olsalar da hedeflerine doğru hala motive bir şekilde ilerliyorlar.

Hedeflerinizi daha iyi yönlendirmek isteyebilirsiniz, çünkü başarı aynı zamanda çalıştığınız ortama da bağlı olacaktır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

TEMBELLİĞİNİZ GÜNÜNÜZÜ MAHVETMESİN

Bir yandan partnerinizin rahatlığını önemserken, diğer yandan bu Cumartesi çözmeye çalıştığımız mesele kendi rahatınızı da etkiliyor.

Ne kadar tembel olduğunuz ortaya çıkınca çevrenizdekiler seni eleştirmeye başlayacak. Evinizde oldukça samimi bir ortam var, bu yüzden bunu mahvetmemeye çalışın.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

SÖZLERİNİZ YANKI UYANDIRACAK

Bu Cumartesi, başkalarına söylediğiniz şeylere çok dikkat edin. Çünkü sözleriniz oldukça yankı uyandırıyor. Ayrıca, aile içinde uygun olmayabilecek herhangi bir tartışmaya da kendinizi kaptırmamalısınız. Çünkü nasıl karşılık göreceğinizden asla emin olamazsınız.

Kıbrıs Haber