Kuruluş Osman 81.bölüm fragmanı Gafil avlanan Vezir'in vadesi dolacak mı? Nokta atışı yapıyor!Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Aralık 2022 - 09:29

Kuruluş Osman 81.bölüm fragmanı Gafil avlanan Vezir’in vadesi dolacak mı? Nokta atışı yapıyor!

Geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarına damgasını vuran Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Emir İlteber rolüyle dikkatleri üzerine çeken Taner Turan …

Son Güncelleme :

06 Şubat 2022 - 11:33

Kuruluş Osman 81.bölüm fragmanı Gafil avlanan Vezir’in vadesi dolacak mı? Nokta atışı yapıyor!

Geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarına damgasını vuran Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Emir İlteber rolüyle dikkatleri üzerine çeken Taner Turan, tercihini tekrardan tarihi bir projeden yana kullanarak Kuruluş Osman dizisinde rol alıyor. Usta oyuncu, yayına girdiği dönemde en fazla seyredilen ve izleyenler tarafından yoğun ilgi gören projelerden bir tanesi olan Kurtlar Vadisi’nde üstlendiği Cemo karakteriyle adından sıkça söz ettirmişti.

Kuruluş Osman dizisine üçüncü sezonun yetmiş dördüncü bölümünde transferi yapılan ve oynadığı Vezir Alemşah karakteri ile geniş bir hayran kitlesi kazanan Taner Turan’ın veda edip etmeyeceği şimdilerde araştırma konusu haline getirildi. Çünkü son bölümde kavgaya giriştiği Osman Bey tarafından yaralanması ve beraberinde yere yığılması seyircilerin kafasında soru işareti bıraktırarak ‘Acaba Kuruluş Osman’dan ayrılacak mı?’ sorusunu akıllara getirdi. 

Selçuklu’nun veziri olan Alemşah’ın hayatını kaybedip kaybetmeyeceği akılları bir hayli kurcalasa da akıbeti henüz açıklığa kavuşmadı. Öte yandan dizi tutkunlarının izlemeyi en çok sevdiği oyuncular arasında bulunan Taner Turan, Kurtlar Vadisi’nde büyük bir çıkış yakalamasının haricinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Ezel, Şeref Meselesi ve Paramparça gibi dönemin büyük ses getiren dizilerinde de kameralar karşısına geçmiştir. 

20 Kasım 2019 tarihinden beri ekran yolculuğunda yürüyen ve Metin Günay’ın yönetmenliği eşliğinde çekimleri gerçekleştirilen Kuruluş Osman 81.bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız…Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.