Mehmet Dinçerler'e boşanma davası açan Hadise'den ilk açıklama!Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

30 Eylül 2022 - 12:03

Mehmet Dinçerler’e boşanma davası açan Hadise’den ilk açıklama!

Son Güncelleme :

15 Eylül 2022 - 10:23

Mehmet Dinçerler’e boşanma davası açan Hadise’den ilk açıklama!

Bir süredir evlilikleride kriz yaşadıkları iddialarıyla gündemden düşmeyen Hadise Açıkgöz ve Mehmet Dinçerler‘den kötü haber geldi. Ünlü şarkıcı, 4.5 aylık evliliğini bitirmek için harekete geçti. Boşanma haberleri sonrası ünlü çift, birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bıraktı, paylaştıkları romantik fotoğrafları sildi. Tüm yaşananların ardından Hadise’den konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Mehmet Dinçerler'e boşanma davası açan Hadise'den ilk açıklama!

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Aile arasında, geleneklere uygun bir törenle nişananlanan ve evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çift, nisan ayının sonunda nikah masasına oturmuştu. Çırağan Sarayı’nda yapılan nikâha sadece 20 kişi davet eden ikili, haberin basına yansımaması için konukların görüntü almasını yasaklamıştı.

“EŞİM BANA KRALİÇE GİBİ BAKIYOR”

Nikah sonrası Kıbrıs’ta sahneye çıkan ve evlendiğini duyuran Hadise, ‘Prenses’ şarkısını söylemeden önce; “Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum; ‘Prensesler gibiydim baba evinde’. Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği için, hep yanımda olduğu için” ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Dinçerlere boşanma davası açan Hadiseden ilk açıklama

YÜZÜKLER ÇIKTI

Son günlerde evliliklerinde kriz yaşadıkları haberleriyle gündemden düşmeyen çiftten Hadise, 3 milyon değerindeki evlilik yüzüğünü takmamaya başlamıştı. Çok geçmeden Mehmet Dinçerler de alyanssız görüntülenmişti.

Bir süredir birlikte görüntü vermeyen çift, ayrılık iddialarıyla ilgili açıklama yapmamıştı. Ancak Hadise ve Mehmet Dinçerler’den kötü haber geldi. Hadise Açıkgöz, 4,5 aylık aylık evliliğini bitirmek için harekete geçti ve Mehmet Dinçerler’e, Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açtı. Çiftin, fikir ayrılığından dolayı böyle bir karar aldığı konuşuluyor.

Mehmet Dinçerlere boşanma davası açan Hadiseden ilk açıklama

 

MEHMET’İ TAKİBİ BIRAKTI

Boşanma haberinin duyulmasının ardından Instagram sayfasında sadece Mehmet Dinçerler’i ve kendi markasını takip eden Hadise,eşini takipten çıktı. Hadise birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırdı. Çok geçmeden Mehmet Dinçerler de Hadise’yi takibi bıraktı. O da aşk pozlarını sayfasından sildi. Ünlü şarkıcı, Twitter’daki resmi hesabında ise ‘Dinçerler’ soyadını kullanmaya devam ediyor.

HADİSE’DEN İLK AÇIKLAMA

Tüm bunların ardından sessizliğini bozan Hadise, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı, paylaşımında; “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Mehmet Dinçerlere boşanma davası açan Hadiseden ilk açıklama

“HAMİLE DEĞİLİM”

Öte yandan Hadise Açıkgöz’ün geçtiğimiz günlerde hamile olduğu iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından ünlü isim, sessizliğini bozmuştu. Her fırsatta çocukları çok sevdiğini ve anne olmak istediğini belirten Hadise, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu kadar özel bir konuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle beraber; ısrarla yapılan yalan hamilelik haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum. Hamile değilim ve bunun için bir tedavi de görmüyorum. Bilginize…

 

Mehmet Dinçerlere boşanma davası açan Hadiseden ilk açıklama

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.