Müge Anlı at yarışıyla ilgili kelamlarına gelen yansılara cevap verdi!Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

27 Kasım 2022 - 20:03

Müge Anlı at yarışıyla ilgili kelamlarına gelen yansılara cevap verdi!

Toplumsal olaylar ve sosyal sorumluluk projeleriyle her zaman takdir toplayan Müge Anlı, dün yayında kurduğu bir cümle yüzünden sosyal medyanın …

Son Güncelleme :

05 Mart 2022 - 10:54

Müge Anlı at yarışıyla ilgili kelamlarına gelen yansılara cevap verdi!

Toplumsal olaylar ve sosyal sorumluluk projeleriyle her zaman takdir toplayan Müge Anlı, dün yayında kurduğu bir cümle yüzünden sosyal medyanın tepkisini çekmişti.

Geçtiğimiz gün Atv canlı yayınına çıkan göz doktoru ve babasının yüzleşmesi dikkat çekmişti. 91 yaşındaki emekli ağır ceza hakimi babası, miras paylaşımı ve servetleri yüzünden sıkça tartışmaların yaşandığı ve 12 yıldır kız kardeşiyle hüsumet yaşayan Selimoğlu’na “Kumar oynadığı için vasi olmasını istemedik’ dedi.

Yaşananların ardından Müge Anlı, at yarışı hakkında kurduğu cümleler nedeni ile sosyal medyada tepki çekmişti.

Müge Anlı

Bugün Atv canlı yayınında, sosyal medyadan gelen ‘Müge Anlı özür dile’ çıkışlarına yanıt veren başarılı televizyoncu, “At yarışı ile ilgili Müge Anlı özür dilesin diye bir şey açmışlar. Çok teşekkür ederim aslında cevap vermeme bile gerek yok bu işten mağdur olan hanımlar, beyler, anneler, babalar yastalar ve zaten yazıyorlar. Yeri gelmişken onu da söyleyeyim. Ben çoluğunun çocuğunun rızkını kumara yatıranlardan özür dilemem, dilemeyeceğim. Anlatabiliyor muyum? Öyle bir hayat yok! Evli değilim, çocuğum yok, o zaman annene babana yardım edeceksin, onların kalkınması çin yardımcı olacaksın. Eğer bundan vazgeçemiyorsan da bu da bir bağımlılık, bunun için tedavi olacaksın.” 

“ALIN SİZE CEVAP”

“İnsanlar bunlar için yeri geliyor sadece parasından pulundan değil, canından da oluyorlar. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovalar, biz onuncu köyde daha rahat olacağız. Ben at beslemekten falan bahsetmiyorum, keşke bir atım olsaydı. At insana en yakın hayvandır diyorlar, o başka bir şey ama kumar başka bir şey. Kusura bakılmasın, iyi bir de kumar oynayanlardan özür dileyeceğiz. Oldu gözlerim doldu, alın size cevap!”

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.