Nusret Gökçe: Uzaya İlk Restoranı Ben AçacağımKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

29 Kasım 2022 - 14:39

Nusret Gökçe: Uzaya İlk Restoranı Ben Açacağım

Dikkat cazip bir muvaffakiyet kıssasına sahip olan Nusret Gökçe, sahip olduğu restoran zincirinin yanı sıra epeyce tanınan bir toplumsal medya …

Son Güncelleme :

11 Ekim 2021 - 20:03

Nusret Gökçe: Uzaya İlk Restoranı Ben Açacağım

Dikkat cazip bir muvaffakiyet kıssasına sahip olan Nusret Gökçe, sahip olduğu restoran zincirinin yanı sıra epeyce tanınan bir toplumsal medya fenomeni. Bugüne dek yaptığı paylaşımlarla tekraren gündem olan Nusret, yaptığı son açıklamayla da dikkat çekmeyi başardı. Instagram’da bir gönderi paylaşan iş insanı, “Uzaya birinci restoranı ben açacağım.” sözlerini kullandı. Birebir paylaşımda, bu kelamların İngilizce hali de yer alıyor.

Nusret tarafından yapılan paylaşımda, çıraklık periyodunda çekilmiş olan bir fotoğraf yer alıyordu. Bu fotoğraf, yapılan açıklama kadar ilgi görmedi. Binlerce yorum yapan takipçileri, Nusret’in bu açıklamasını desteklediler. Bazılarıysa daha İstanbul’daki restorana bile gidemediklerini, uzaydaki restorana gitmenin hayal bile olamayacağını söz ettiler.

İşte Nusret’in yaptığı o paylaşım

Nusret Gökçe tarafından yapılan açıklamalarda şu tabirlere yer verildi;

Uzaya birinci restoranı ben açacağım. Bak sonra demedi demeyin dedi. Next destination is the moon to open the first restaurant there!

Türkiye’de başladığı restoran zinciri seyahatine başta ABD olmak üzere Yunanistan, Dubai, İngiltere ve İspanya’da devam etmekte olan iş beşerinin kelamları, hayal üzere görünebilir. Fakat uzay turizminin resmen başladığını, Ay’a kalıcı bir üssün kurulmak istendiği çalışmalarını görmezden gelmezsek, böylesi bir durumun bir gün gerçek olabileceğini rahatlıkla lisana getirebiliriz.

Nusret Gökçe’nin Instagram’daki paylaşımını görmek isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.