O burcu vahim bir pazar bekliyor! 10 Ekim burç yorumları...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 00:25

O burcu vahim bir pazar bekliyor! 10 Ekim burç yorumları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)AİLE SIRRI BAŞINIZI AĞRITACAKKimi aile meseleleriyle, tahminen de şu anda açığa çıkmış bir aile sırrıyla başa …

Son Güncelleme :

10 Ekim 2021 - 13:12

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
AİLE SIRRI BAŞINIZI AĞRITACAK

Kimi aile meseleleriyle, tahminen de şu anda açığa çıkmış bir aile sırrıyla başa çıkmaya çalışıyorsunuz. Bu hususta partnerinizden dayanak alacaksınız. Fakat, bu pek hoşunuza gitmeyebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
ARACILIK YAPACAKSINIZ

Bu Pazar bir sohbet uygulaması üzere çalışacak ve çok kıymet verdiğiniz iki kişi ortasında aracılık yapacaksınız. Yardım etmekten memnunsunuz, lakin derinlerde bir yerde karşılığını bekliyorsunuz. Birtakım Boğalar öteki birinin koyduğu kurallara uymak zorunda kalabilir.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
BU PAZAR SORGU YARGICI ÜZERE DAVRANACAKSINIZ

Bu Pazar partnerinizin hakikaten yanınızda olup olmadığını sorgulayacaksınız, bilhassa de haklı yahut haksız bir sebeple sizden bir müddet başka kaldıysa.

İkizler burcundan birtakım beşerler bu mevzuda arkadaşları tarafından desteklenecek, öbürleri de sorunu çarçabuk halledebilmek için birtakım inançsız planlar uyduracak.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
UZUN VADEDE İŞİNİZE YARAYACAK İLHAMLAR GELİYOR

Şirin birinden hoşlanıyor üzeresiniz. Tahminen de ona diğer birini yahut bir iş ayarlamaya çalışıyorsunuz.

Bunları bâtın tutmak isteyebilirsiniz. Şayet o kişiyi sahiden tanımıyorsanız, bir adım geri atmayı tercih edebilirsiniz. Bu Pazar uzun vadede işe yarayacak ilhamlarla karşılaşabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
YAKININIZDAN TEKLİF GELECEK

Yakın birinden gelecek bir cins teklifle karşılaşabilirsiniz. Birinci anda bunu kabul etmek isteyebilirsiniz. Günün uyarısı, şayet bir şey kulağa gerçek olamayacak kadar âlâ geliyorsa, muhtemelen güzel değildir. Bu nedenle, o şahsa ne kadar güveniyor olsanız da dikkatli olun.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
FAZLASI İLE FEVRİ DAVRANIYORSUNUZ

Bu Pazar epeyce fevri davranıyorsunuz ve etrafınızdakiler size ne derse desin haliniz bu tutumunuz değişmeyecek.

Bu tavrınızın inatçılığınızla pek ilgisi yok üzere. Zira muhakkak bir gayeniz yok. Yalnızca akışa nazaran ilerlemeyi ve tez kararlar almayı tercih ediyorsunuz. Lakin bu, verimli bir gün geçirmenizi engelleyecektir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
ALAKALARINIZI MERCEK ALTINA ALIYORSUNUZ

Bu Pazar Terazilerin her türlü iştiraki mercek altına alacağı bir gün olacak ve iştirakleriyle ilgili yanlışsız yolda olup olmadıklarını sorgulayacaklar. Ayrıyeten, kimileri işleri epey dinamik, başkaları de rutin suratlarında yürütmeyi tercih ediyor.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
ÜZERİNİZDE FECÎ BİR BASKI VAR

Finansal dertleriniz nedeniyle bu Pazar üzerinizde müthiş bir baskı hissediyorsunuz. Neyse ki, çok sorumlu davranarak fazla para harcayabileceğiniz durumlarda nefsinize hakim olmayı başaracaksınız.

Kimi Akrepler bunda zorluk çekebilir, fakat, dileklerine kandıkları takdirde en azından sonuçlarıyla yüzleşerek bir daha yapmamayı öğreneceklerdir.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
HAYLİ MANALI BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bu Pazar duygusal ve aşk hayatı açısında epeyce manalı ve bir şeyleri ortaya çıktığı bir gün olacak.

Kimi Yaylar, pazarlık ettikleri şeylerde umduklarından daha karlı çıkabilirler. Ani değişiklikler beklemeyin, lakin şu anda hayalini kurduğunuz yere ulaşmayı başarabileceksiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
AKLINIZDAKİLERİ PAYLAŞIRKEN DİKKATLİ OLUN

Değerli fikirlerinizi açıkça ortalıkta lisana getirme konusunda dikkatli olmalısınız.

Bu Pazar, arkadaşlarıyla vakit geçirme planı olan tüm Oğlaklar için olağanüstü bir gün. Hemfikir olduğunuz insanlara birlikte olmanız size birçok şey kazandırabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
FERDÎ GELİŞİMİNİZİ TAMAMLAYACAKSINIZ

Ferdî bir mevzuda kıymetli ilerlemeler katedeceğiniz bu Pazar günü, ferdî gelişimle ilgili de birçok şey başaracaksınız.

Bugün, yeni hünerler edinebilmenizi sağlayacak bir şeye katılmalı ve sonlarınızı test etmekten korkmamalısınız.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
CANINIZI SIKACAK YÜZLEŞMELER İLE KARŞI KARŞIYASINIZ

Ailevi bir meseleyle ilgili tartışmaktan rahatsız oluyorsunuz. Maalesef, bu Pazar bununla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

Aslında bu, meskendeki birtakım meselelerle başa çıkmanıza da yardımcı olabilir. Her şey bittiğinde büyük bir rahatlama hissedeceksiniz.

Kıbrıs Haber