Pazar günü burçları neler bekliyor? İşte yıldızların 3 Eylül'de sağlık, aşk, para için öngörüleri...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Ekim 2022 - 08:06

Pazar günü burçları neler bekliyor? İşte yıldızların 3 Eylül’de sağlık, aşk, para için öngörüleri…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)BİRAZ SIKICI BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR Evdeki bazı sorumluluklarınız, size dışarıda vakit geçirme şansı vermiyor. Ya …

Son Güncelleme :

03 Ekim 2021 - 12:02

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
BİRAZ SIKICI BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Evdeki bazı sorumluluklarınız, size dışarıda vakit geçirme şansı vermiyor.

Ya partneriniz size fazla baskı yapıyor ya da size öyle geliyor. Günün ilerleyen saatleri, Pazar sabahı aksine, sizin için daha iyi geçecek.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
KÜLTÜREL AKTİVİTELER SİZE İYİ GELECEK

Sizi sıkıntıya sokabilecek bir seyahate çıkmanız gerekse bile bu Pazar gününü kesinlikle kültürel anlamda aktiviteler yapmaya ayırmalısınız.

Arkadaşlarınızla vakit geçirme hevesinizi de, onları yapacağınız kültürel etkinliğe çağırarak dindirebilirsiniz. Önümüzdeki hafta son derece yoğun geçecek, o yüzden bugün bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
YAKIN VE UZAK AKRABALARINIZLA BİR ARAYA GELİYORSUNUZ

Ailenizden veya değil, yurt dışından insanlarla her türlü iletişime geçme açısından harika bir gündesiniz. Şimdilik seyahat edemiyor olsanız da onlardan haber almaktan hoşlanıyorsunuz.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
AİLENİZ İLE SORUNLAR YAŞAYACAKSINIZ

Her ne kadar çok büyük fedakarlıklar yapmanız gerekmese de, bugün her istediğinizi yapmakla ilgili sorun yaşayacak ve herhangi bir aktiviteyi yaparken bir başkasının izinden gitmek zorunda kalacaksınız.

Çoğu Yengeç, aileleriyle ilgili bir sorunla karşı karşıya kalacak ve hatta yakın arkadaşları da bu soruna dahil olabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
SABIRLI OLMALISINIZ

Bugün söylediklerinize fazladan dikkat etmek isteyebilirsiniz. Çünkü, sözlerinizin bir çoğu kolayca aleyhinize dönebilir.

Bazı şeylerin gerçekleşmesi konusunda hevesinize gem vurarak sabırlı olmalısınız. Tek başınıza zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak, ailenizle beraber yapacağınız önceden planlanan aktiviteler buna engel olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
YENİLİKLERLE DOLU BİR PAZAR BAŞLIYOR

Bugün yapmak üzere olduğunuz şeyler yetişkinlerin alanına giriyor olabilir. Sürekli yaptığınız aktivitelerle karşılacak olsanız da, bu Pazar size bir yenilik günü gibi görünecek.

Bazı Başaklar ilişkileriyle ilgili bazı sıkıntılara düşebilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
SİNİRLERİNİZE HAKİM OLMANIZDA FAYDA VAR

Bu Pazar sinirlerinizi ve duygularınızı çok iyi kontrol etmeniz lazım. Planlarınızın işe yaraması için bu gerekli.

Ayağınızı kaydırmaya çalışan biri olsa da, onlardan uzak durmanız veya işinize karışmalarını engellemeniz gerekiyor.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
YAPMAK ZORUNDA KALDIKLARINIZDAN MEMNUN DEĞİLSİNİZ

Ailemizden birinin güdümünde hareket ediyorsunuz. Buna tamamen karşı değilsiniz, ancak yapmak zorunda kaldığınız şeylerden pek de memnun görünmüyorsunuz.

Mümkün olduğu kadar az sorumluluk almaya çalışmak sizi bu duruma düşürüyor olabilir. Böylelikle amacınıza da ulaşmanız son derece zorlaşıyor.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
DİKKATLİ OLMALISINIZ

Çevrenizdekilerle ilişkiniz harika, öyle ki size göre olmayan her şeyi kolayca reddediyorsunuz ve size itiraz gelmiyor.

Ancak dikkatli olmalısınız. Çünkü böyle bir durum nadir bulunur ve onları kaybetmemek için bazen fire vermeniz gerekebilir. İnatçı olduğunuzu kanıtlayarak kendi planlarınızla sonuç alabilirsiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
TÜM GÜCÜNÜZÜ KENDİNİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN HARCAMALISINIZ

Kendi benliğinize olan bakış açısını çeşitlendirerek yoğunlaştırmalısınız. Tüm çabanızı kendinizi geliştirmek için harcamalısınız çünkü buna değecek.

Tarafsız bakış veya her şeyi olduğu gibi görme ve daha fazla çalışmaya yetecek kadar özgüven arasındaki en iyi kombinasyondan yararlanıyor gibisiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
PARTNERİNİZİ ŞAŞIRTMANIZ GEREKİYOR

Bugün partnerinizin aslında size ne söylediğini anlamanız için bir tercümana ihtiyacınız olacak. Tüm karamsarlığa rağmen durumdan çok da rahatsız değilsiniz ve aslında elinizden gelenin en iyisini zaten yapıyorsunuz.

Bugün flört etmek için harika bir gün. O yüzden partnerinizi anlama çabalarınızı sürdürmelisiniz. Belki de onu bir şeyle şaşırtmanız gerekiyordur.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
EĞİTİME DEVAM

Mevcut eğilim eğitim faaliyetlerine yönelmenizi destekliyor. Belki de okula geri dönme zamanı geldi. Tabii ki bugün Pazar ama ertesi güne veya haftaya hazır olmak için dersleri tekrar etmeniz gerekebilir.

Bugün, ayrıca, meditasyon için de iyi bir gün. Sakinleşmeniz için biraz zaman ayırabilirsiniz, ancak tek başınıza olmanız gerekiyor.

Kıbrıs Haber