Pazar günü tek bir burca iyi haber diğerlerine de dikkate değer tavsiyeler varKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

9 Aralık 2022 - 07:02

Pazar günü tek bir burca iyi haber diğerlerine de dikkate değer tavsiyeler var

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)ERTELEMEK SİZİ MUTLU ETMİYORBugün evde yapacak çok şeyiniz var ve bu yüzden pek de memnun değilsiniz. Bunlar …

Son Güncelleme :

17 Ekim 2021 - 12:06

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
ERTELEMEK SİZİ MUTLU ETMİYOR

Bugün evde yapacak çok şeyiniz var ve bu yüzden pek de memnun değilsiniz. Bunlar muhtemelen önceden yapma fırsatı bulduğunuz ama ertelediğiniz şeyler. Sorumluluklarınızı biriktirmeden yerine getirmek sizi onları ertelemekten daha çok mutlu edecektir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
EĞLENECEĞİNİZ ANI DÖRT GÖZLE BEKLİYORSUNUZ

Bu Pazar birçok önemli niteliğiniz öne çıkacak ve arkadaşlarınıza örnek olacaksınız. Oldukça olgun davranıyorsunuz, ancak eğleneceğiniz o anı da dört gözle bekliyorsunuz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
ENERJİ DOLUSUNUZ ANCAK ATAMIYORSUNUZ

Bugün enerji dolusunuz ancak zihninizi meşgul eden şeyler bu potansiyelinizi kullanmanıza izin vermiyor.

Fazla meditasyon yapıyor gibisin ve olan bitenleri sadece izlemek istemiyorsun. Birkaç seçenek arasında kalacaksınız ve karşınıza düşmanlardan uzak durma fırsatı da çıkabilir.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
BAŞARINIZI REKLAM YAPACAKSINIZ

Henüz yakaladığınız bir başarı sayesinde oldukça gururlu hissediyorsunuz. Bu başarıyı kesinlikle karşınıza çıkan herkese reklam yaparcasına anlatacaksınız.

Havada aşk kokusunun olduğu bu Pazar gününün, partneri olan Yengeçler için gayet romantik geçeceğinden emin olabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
BU PAZAR İŞBİRLİĞİ VE ORTAKLAŞA ÇALIŞMAK ÇOK ÖNEMLİ

Bu Pazar gününün anahtar kelimeleri ortaklaşa ve işbirliği içinde çalışmak. Yapmanız gerekenler konusunda tam olarak bu şekilde ilerleyeceksiniz. Yoğun bir hafta sonu günü olacak bu Pazar, etrafınızdakileri işinize ne kadar dahil ederseniz o kadar kolaylaşacaktır.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
EĞLENCELİ BİR PAZAR SİZİ BEKLİYOR

Oldukça eğlenceli bir Pazar günü sizi bekliyor. Bazı Başaklar zamanını çoğunlukla aileleriyle geçirdiği için bu eğlenceden daha fazla nasiplenecek ve bu onlar için büyük bir sürpriz olacak.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
OLDUKÇA MEŞGULSÜNÜZ

Bu Pazar oldukça meşgul olacaksınız. Ancak bu durum, arkadaşlarınızın size yapacağı dışarı çıkma teklifini reddedeceğiniz anlamına gelmiyor.

Meşgul olmak sizi aslında mutlu ediyor. Çünkü bu dönemde aklınıza gelebilecek her türlü şüpheci düşünceden sizi uzak tutuyor. Ancak, bugün çevrenizdekilerle vakit geçirmeniz size iyi gelecektir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
PARTNERİNİZE YAKIN DURMALISINIZ

Her ne kadar bugün finansal kaynaklarınız konusunda çok dikkatli olsanız da, bu gerçek bir fark yaratmayacak.

Çevrenizde sizi yoldan çıkartacak birçok unsur var ve buna karşı koysanız da bunun duygusal bir bedeli olacaktır. Tüm bunların üstesinden gelebilmek için harika bir ruh halinde olan partnerinizin yakınında durmalısınız.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
BU GÜN İŞLER İSTEDİĞİNİZ GİBİ GİTMİYOR

Bu Pazar, yapmayı planladığınız her şeyin üstünde büyük bir güç var, bu yüzden işler istediğiniz gibi gitmiyor. Ancak yine de vazgeçmemelisiniz.

Karışıklık veya yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz, ancak panik yapmadığınız sürece hepsi oldukça eğlenceli birer duruma dönüşecek.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
OLDUKÇA YARARLI BİR GÜN OLACAK

Bugün, tembellikten sıyrılan Oğlaklar için oldukça yararlı bir Pazar olacak. Kendi gücünüze güvenerek karar almalısınız. Böylece birçok insan neler yapabildiğinize şaşıracak.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
AİLE AKTİVİTELERİNE KATILMAKTA OLDUKÇA İSTEKSİZSİNİZ

Bazı Kovalar aile içinde bazı aktivitelerle karşı karşıya kalabilir. Ancak bunlara katılma konusunda oldukça isteksiz olacaklardır.

Çevrelerindeki anlayışlı ve sabırlı insanlardan faydalanabildikleri takdirde, muhtemelen olup bitenlerin kendi çıkarlarına hizmet ettiğini anlayacaklardır.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
RAHATLAMA FIRSATI BULACAKSINIZ

Hayallerinizin tamamını gerçekleştirmeniz mümkün değil, ancak bu umudunuzu kaybetmeniz gerektiği anlamına gelmez. Kişisel hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerektiği konusunda kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz.

Bu Pazar yeterince rahatlama fırsatı bulacaksınız. Böylece benliğinizle gerçekten temasa geçebilir ve planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Kıbrıs Haber