Peaky Blinders sinema olarak beyazperdeye gelecekKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

27 Kasım 2022 - 15:14

Peaky Blinders sinema olarak beyazperdeye gelecek

Netflix’te 5 dönem yayınlanan Peaky Blinders sinema olarak beyazperdeye gelecek. Altı kısımlık birinci seri, 13 Eylül 2013 tarihinde BBC Two …

Son Güncelleme :

10 Ekim 2021 - 13:13

Peaky Blinders sinema olarak beyazperdeye gelecek

Netflix’te 5 dönem yayınlanan Peaky Blinders sinema olarak beyazperdeye gelecek. Altı kısımlık birinci seri, 13 Eylül 2013 tarihinde BBC Two kanalında yayınlanan dizi Peaky Blinders’ın müellifi Steven Knight, BFI Londra Sinema Festivali’nde konuşma yaptığı bir panelde hem dizinin yeni dönemi hem de sinema sinemasına dair açıklamalarda bulundu.

Steven Knight, beş dönem boyunca izleyicilerle buluşan Peaky Blinders’ın sinema sinemasının çekimleri 2023 yılında başlayacağını belirtti.

Serinin altıncı ve birebir vakitte final dönemi hakkında da konuşan Knight, Peaky Blinders’ın altıncı dönem çekimlerinin tamamlandığını ve yalnızca kurgu kısmının bitmesini beklediklerini söyledi.

28 Days Later…, Inception ve The Dark Knight üzere üretimler ile de bilinen Cillian Murphy’nin Thomas Shelby karakterini canlandırdığı Peaky Blinders’ın oyuncu takımında Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Ned Dennehy, Finn Cole, Ian Peck, Natasha O’Keeffe, Harry Kirton ve Joe Cole üzere isimler yer alıyor.

Dizinin yeni dönemi, kurgusu tamamlandıktan sonra 2022 yılının bahar aylarında yayınlanacak.

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.