Prens Harry ve Meghan Markle Kraliyete yarı vakitli dönebilir!Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

27 Kasım 2022 - 19:06

Prens Harry ve Meghan Markle Kraliyete yarı vakitli dönebilir!

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak Amerika’ya taşınan Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün ardından Kraliyete yarı …

Son Güncelleme :

02 Mart 2022 - 14:42

Prens Harry ve Meghan Markle Kraliyete yarı vakitli  dönebilir!

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak Amerika’ya taşınan Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün ardından Kraliyete yarı zamanlı dönebilir.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin olaylı çifti Prens Harry ve eşi Meghan Markle, 2020 yılında kraliyetten ayrılarak tüm dünyayı şoke etmişlerdi. Önce Kanada’ya ardından Amerika’ya taşınan çift ve Kraliçe arasında uzun zamandır adeta bir soğuk savaş yaşanıyor.

Prens Harry ve Meghan Markle düğününden bir kare

Yaptıkları açıklamalarla gündem olan “asi çift” ile ilgili yeni iddialar ortalığı karıştırdı. 95 yaşındaki Kraliçe II. Elizabeth’in tahta çıkışının 70’inci yılını kutlaması ve son dönemde sağlığının giderek bozulması ailenin geleceğinin daha ayrıntılı bir şekilde masaya yatırılmasına sebep oldu.

İngiltere Prensi Harry ve eşi

“To Di For Daily” adlı poscast yayınına katılan Kraliyet uzmanı Tom Quinn Prens Harry ile Meghan Markle’ın, Charles’ın kral olmasından sonra aileye ve görevlerine geri dönmek isteyebileceğini iddia etti. Buna göre Quinn yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

“İlginç bir şey, içeriden birileri bana söyledi. O da şu ki yaşlı kraliyet ailesinin yani Kraliçe’nin hayata veda etmesinden ve Charles’ın kral olmasından sonra Harry ile Meghan “yarı zamanlı” olarak aileye göre dönebileceklerine inanıyor. Sonuçta Charles, Harry’nin babası.”

Prens Harry ve Meghan Markle

ALTI AY AMERİKA’DA ALTI AY İNGİLTERE’DE

Quinn sözlerinin devamında “Harry ile Meghan, yılın altı ayı ABD’de kendi hayatlarını ve işlerini sürdürebilirler. Geri kalan altı ayda da İngiltere’de kraliyet görevlerini yaparlar. Ama öyle sanıyorum ki Harry ile Meghan, Charles’ın tahta geçtikten sonra kraliyeti modernleştireceğini ve böyle bir duruma izin vereceğini umuyorlar.” ifadelerine yer verdi.

Kraliçe II. Elizabeth, Prens Harry ve eşi Meghan Markle

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.