Renkli kuşak telafi sınavı yapıldıKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

5 Mart 2024 - 10:56

Renkli kuşak telafi sınavı yapıldı

Renkli kuşak telafi sınavı yapıldı
Son Güncelleme :

07 Şubat 2024 - 13:36

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Taekwondo ve Aikido Renkli Kuşak Telafi sınavları Pazar günü Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, Teknik komite, imtihan komitesi,ve hakem komitesi temsilcilerinden oluşan siyah kuşaklı hocalar tarafından yapılan sınavlarda bir üst kuşağa terfi edenler kuşaklarını (8 şubat 2024 Perşembe) buakşam saat 16.00 da Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılacak törende alacaklar.

AİKİDO

5.Kyu Kazananlar

Ahmet Davutoğlu

2.Kyu Kazananlar

Defne Mutluoğlu

TAEKWONDO

8.Gıp Sarı Kuşak Kazananlar

Hatice Gelen, Mustafa Musaliev, Emir Talha Keklik, Melisa Türkmen, Azra Güler Karataş, Çetin Karahan, Larin Zabitoğlu

6.Gıp Yeşil Kuşak Kazananlar

Mustafa Kemal Çağlar, Hira Rahme Çetinkaya, İbrahim Tutaman, Ali Kencabay, Demir Alp Aslan, Yusuf Tuğra Mertgenç, Mustafa Muhammed Mertgenç

5.Gıp Yeşil Mavi Kuşak Kazananlar

Yankı Satır

4.Gıp Mavi Kuşak Kazananlar

Bekir Bubu Sov, Baran İlhan Dinçkuyucu, Doğuhan Selmanoğulları,  Ela Yağızsoy, Feyza Emine Şahin, Sofhıe Akınyı, Yağız Sarıkurt, Karan Arkın Akalın, Yağız Arkın Akalın

 

5.Gıp Mavi Kırmızı Kuşak

Tuvana Yeleğen , Utku Kavin Yeleğen

 

2.Gıp Kırmızı Kuşak

Anelia Belen

 

FİKSTÜR - 01 Mart 2024, Cuma

Tümünü Gör

20:00

KasımpaşavsEMS Yapı Sivasspor

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 28 43 75
2 Fenerbahçe 28 50 73
3 Trabzonspor 28 8 46
4 Beşiktaş 28 7 46
5 Kasımpaşa 28 -2 40
6 Rams Başakşehir 28 3 39
7 Çaykur Rizespor 28 -9 39
8 Bitexen Antalyaspor 28 2 38
9 EMS Yapı Sivasspor 28 -3 38
10 Yukatel Adana Demirspor 28 4 35
11 Mondihome Kayserispor 28 -6 35
12 Yılport Samsunspor 28 -4 33
13 Corendon Alanyaspor 28 -6 33
14 Tümosan Konyaspor 28 -11 31
15 MKE Ankaragücü 28 -3 30
16 VavaCars Fatih Karagümrük 28 0 29
17 Atakaş Hatayspor 28 -7 29
18 Gaziantep FK 28 -10 28
19 Siltaş Yapı Pendikspor 28 -25 26
20 İstanbulspor 28 -31 13
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 25 41 61
2 Göztepe 25 29 52
3 Kocaelispor 25 11 45
4 Sakaryaspor 25 11 43
5 Bodrum FK 25 16 42
6 Teksüt Bandırmaspor 25 14 40
7 Ahlatcı Çorum FK 25 14 39
8 Boluspor 25 -3 39
9 Gençlerbirliği 25 -1 34
10 Erzurumspor FK 25 2 31
11 Ankara Keçiörengücü 25 -7 31
12 Ümraniyespor 25 -8 30
13 Manisa FK 25 0 28
14 Adanaspor 25 -17 26
15 Astor Enerji Şanlıurfaspor 25 -12 24
16 Tuzlaspor 25 -17 24
17 Altay 25 -37 15
18 Bitexen Giresunspor 25 -36 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern Münih 6 6 16
2 FC Copenhagen 6 0 8
3 Galatasaray 6 -3 5
4 Manchester United 6 -3 4