Ruha Muhtarın kızı babam beni 4 yıldır dövüyorKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Ekim 2022 - 08:18

Ruha Muhtarın kızı babam beni 4 yıldır dövüyor

Son Güncelleme :

23 Eylül 2022 - 11:39

Ruha Muhtarın kızı babam beni 4 yıldır dövüyor

Çocuklarına karşı şiddet uyguladığı ileri sürülen Reha Muhtar için gün geçmiyor ki yeni bir iddia ortaya çıkmasın. Oyuncu Deniz Uğur son olarak çocukları ve kendisi için eski eşi Reha Muhtar’a karşı koruma talep etti. Eski Gazeteci Reha Muhtar’ın kızı Mina’nın pedagog eşliğinde verdiği ifade ise kan dondurdu. İşte 13 yaşındaki Mina’nın verdiği ifade…

Reha Muhtar'ın kızının ifadesi kan dondurdu: Demirle vuruyor, saçımdan tutup yere yatırıyor…
Eski gazeteci Reha Muhtar’ın magazin gündemine bomba gibi düşen çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasında önemli gelişmeler yaşanıyor. Muhtar’ın eski eşi oyuncu Deniz Uğur, çocukları Mina’ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle darp raporu aldıktan sonra İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvurdu. “Mina, babası hakkında daha önce yaralama suçundan şikayetçi olmuştu. Sonra babası, baskı kurunca şikayetinden vazgeçti” diyen Deniz mahkemeden koruma istedi.

“BABAM BENİ 4 YILDIR DÖvÜYOR”

Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un çocukları Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’nde pedagog eşliğinde ifade verdi. Mina ifadesinde şunları söyledi: “12 Eylül günü annem beni almaya geldiğinde, ona 1 hafta önce babamın beni dövdüğünü söyledim. Daha önce de beni dövdüğü için babamdan şikayetçi olmuştum ama ona üzüldüğüm için bu şikâyeti geri almıştım. Babam beni 4 yıldır dövüyor. Ondan nefret ettiğimi düşünüyor, ruh haline göre de bana şiddet uyguluyor.

“BENİ ISIRIYOR, BACAĞIMA DEMİR İLE VURMUŞTU”

Beni ısırıyor. Daha önce de bardak fırlatmıştı, bir kez de bacağıma demir ile vurmuştu ve bacağım morarmıştı. Geçen hafta da saçımdan tutarak, beni yere yatırdı, kafama vurdu. Darp sonrası elimde ısırık izleri, morluklar ve vücudumun çeşitli bölgelerinde ağrılar vardı. ‘S… gideceksin buradan yılan, annen de o….’ şeklinde tehdit ve hakaretlerde bulunuyor. Kardeşime karşı büyük bir şiddette bulunduğunu görmedim. Sebepsiz yere darp eden bana tehdit ve hakaretlerde bulunan babamdan davacı ve şikayetçiyim.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.