Sadece bir burca iyi haber var! Ya diğerlerini neler bekliyor? İşte 5 Eylül burç yorumları...Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 09:50

Sadece bir burca iyi haber var! Ya diğerlerini neler bekliyor? İşte 5 Eylül burç yorumları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)ODAKLANMA SORUNU YAŞAYACAKSINIZ Duygusal dengenizi sağlayamıyor gibisiniz. Bu yüzden, dikkatinizi toplayamadığınız …

Son Güncelleme :

05 Ekim 2021 - 10:12

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
ODAKLANMA SORUNU YAŞAYACAKSINIZ

Duygusal dengenizi sağlayamıyor gibisiniz. Bu yüzden, dikkatinizi toplayamadığınız, dolayısıyla odak sorunu yaşayacağınız bir Salı günü geçirebilirsiniz.
Yakın bir arkadaşınızın veya aile üyesinin meselenin içinde olması, işleri daha da zorlaştırıyor. Öncelikle sakinleşmeniz ve herkesle aranıza biraz mesafe koymanız gerekiyor.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
GERGİN OLACAKSINIZ

Bugün temasa geçtiğiniz herkes size çok duygusal görünecek. Bu etkileşimler nedeniyle beklediğinizden çok daha gergin olabilirsiniz. Ayrıca, ortada gerçek bir sebep olmasa da olup bitenlerin birçoğunu kişisel algılayacaksınız.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
BAŞKALARI İLE ETKİLEŞİME GEÇİYORSUNUZ

Hoşunuza gitse de gitmese de bugün, farklı grup çalışmalarına katılacaksınız. Başka insanlarla etkileşim halinde olmayı gerektiren herhangi bir faaliyet bugün yüksek önceliğe sahip olacak.
İkizler burcu insanlardan bazılarının seyahat etmesi bile gerekecek ama bu hoşlarına gidecektir.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
ÇALKANTILI BİR GÜNE HAZIR OLUN

Bu Salı geçmişinizden birini tekrar göreceksiniz. Bu yüzden özel hayatınız açısından çalkantılı bir gün olacak ve nasıl tepki vermeniz gerektiğiyle ilgili en ufak fikriniz yok.
Bunun bir gün başınıza geleceğini biliyordunuz, ancak asla hazır değilsiniz. Öyle görünüyor ki ona söyleyeceğiniz bazı sert sözleriniz var ve oldukça gergin bir an yaşayacaksınız.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
YAKIN ARKADAŞINIZIN DESTEĞİ İYİ GELECEK

Bir tür kayıpla başa çıkmaya çalışıyorsunuz. Bu Salı günü buna yardımcı olacak şeyi ve belki de daha fazlasını getirecek. Bugün yeniden toplanıyor ve bu konuda yakın bir arkadaşınızdan destek görüyorsunuz.
Bazı Aslanlar da iş yerinde bir projeyle öne çıkacaktır. Meyvelerini anında toplayacak olmasalar da, kendilerini gayet güçlü hissedecekler.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
SİZLER İÇİN YOĞUN GEÇECEK

Oldukça yoğun bir Salı günü geçiriyorsunuz ve görünüşe göre bugün geciken bir şey olduğunda veya planlarınızı mahvetme tehdidinde bulunan bir şeyle karşılaştığınızda nasıl tepki vereceğinizi bilemeyeceksiniz.
Sakin ve tepkisiz kalmak oldukça zor olabilir, özellikle başınıza gelenlerden sorumlu olabilecek kişiler karşınızda olduğunda.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
EĞLENCELİ BİR GÜN BAŞLIYOR

Bu Salı eğlenceli bir şey arayan Teraziler için cazip bir gün. Önünüze çıkan her etkinliğe katılma eğilimindesiniz, ancak bu hepsinin iyi fikir olduğunu göstermiyor.
Bu süreçte küçük kazalar ve hoş olmayan tartışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
TATMİN EDİCİ BİR SALIYA MERHABA

Bekar Akrepler için oldukça tatmin edici bir Salı günü olacak. Özellikle özgürlüklerinden yararlanarak uzun zamandır yapmak istedikleri bir şeyi yapmaya başladıkları zaman bunu hissedecekler.
Bu Salı resmi bir konuda hevesle çalışanlar için de harika bir gün olacak. 24 saat içinde imzalamanız veya ödemeniz gereken şeyleri unutmayın. Sonradan başınıza bela olabilirler.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
DİLİNİZLE BAŞINIZ DERTTE

Bugün diliniz başınıza bela açabilecek kadar çözüldü. İnsanların kafasını karıştırdığınızda veya bazı sırların ipucunu açığa çıkardığınızda bunu çoktan fark etmiş olmayı dileyeceksiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
OĞLAKLARI YOĞUN BİR GÜN BEKLİYOR

Oldukça yoğun geçecek bu Salı gününde vereceğiniz bir karar ayın geri kalanının sizin için nasıl geçeceğini belirleyecek.
Bunu, üzerinizdeki baskıyı artırmak için değil, sorumluluklarınızın farkına varmanız için söylüyoruz. Bazı Oğlaklar borçlarının bir kısmını ödemek için fırsat bulabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
MALİ ACIDAN PEK PARLAK BİR GÜNDE DEĞİLSİNİZ

Bu Salı mali açıdan pek iyi görünmese de, bu gününüz kötü geçecek anlamına gelmiyor. Bugün başınıza gelen her kötü şey oldukça düzeltilebilir olacak, ancak biraz fazla sabretmeniz gerekiyor.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
SERT OLMANIZI HAK ETMİYOR

Bu Salı birine karşı sert ve yargılayıcı davranıyorsunuz. Ancak o, bu tutumunuzu hak etmiyor.
Olayları tam olarak görmüyor veya kendinizi onun yerine koymuyorsunuz. Bir laf etmeden önce iki kez düşünmeniz gerekiyor.

Kıbrıs Haber