Sadıkoğlu’na “Ben Değil Biz Grubu”ndan destek belirtildiği kaydedildiKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

29 Ocak 2023 - 20:04

Sadıkoğlu’na “Ben Değil Biz Grubu”ndan destek belirtildiği kaydedildi

Sadıkoğlu’na “Ben Değil Biz Grubu”ndan destek belirtildiği kaydedildi
Son Güncelleme :

11 Aralık 2022 - 22:42

UBP‘nin Lefkoşa Türk Belediyesi Başkan Adayı Sadık Gardiyanoğlu’nun “Ben Değil Biz Grubu” ile bir araya geldiği ve grubun Gardiyanoğlu’na destek belirttiği kaydedildi. 

UBP‘den yapılan açıklama aşağıdadır.

BEN DEĞİL BİZ GRUBU’NDAN “SADIK BAŞKAN”A TAM DESTEK

Toplumsal konularda görüş ortaya koyarak farkındalık yaratmak amacıyla gönüllülerin bir araya gelerek kurduğu “Ben Değil Biz Grubu” UBP Lefkoşa Belediye Başkan Adayı Sadık Gardiyanoğlu’na tam destek belirtti.

Grup üyeleriyle bir araya gelen Gardiyanoğlu, ilkesi “Adalet Liyakat ve Sadakat”  kırmızı çizgisi ise “Halkımız, Devletimiz ve Anavatanımız” olan bir örgütten gelen desteğin kendisi için son derece büyük anlam taşıdığını vurguladı.

Sadık Gardiyanoğlu, “toplum çıkarları adına faaliyet gösteren bir nadide örgütten gelen destek benim için çok büyük anlam ve değer taşımaktadır. Verilen destek hem motivasyon hem de yükleneceğim sorumluluk adına bana büyük güç verecektir. Lefkoşalı’nın bana vereceği destek ile üstleneceğim görevde toplumun çıkarlarını gözetmekten bir an bile vazgeçmeyeceğimden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

TAK/BRT

Kıbrıs Haber