Soygun dizisi Lupin'in seti soyulduKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

30 Mart 2023 - 16:53

Netflix’in fenomen dizilerinden Lupin’in çekimi sırasında filmlere konu olan bir olay yaşandı. Fransız roman karakteri Arsen Lüpen’den esinlenen ve Assane Diop karakterinin hikayelerini anlatan Lupin dizisinin çekimleri sırasında dizi ekibi ve oyuncular, yüzleri maskeli kimliği belirsiz bir grup tarafından gündüz vakti soyuldu.

Fransız basınındaki haberlere göre, yaklaşık 20 kişilik maskeli grup, ellerinde havai fişeklerle, Nanterre’de devam eden dizi setini bastı. Aralarında başrol oyuncusu Omar Sy’ın da bulunduğu set ekibini tehdit eden saldırganlar; kamera, kayıt cihazı, ışık ve ses cihazları gibi malzemeleri de yanlarına alarak kaçtı. Soygunda yaklaşık 300 bin euro değerinde malzemenin çalındığı açıklandı. Polis olaya ilişkin soruşturma başlattı.

THE CROWN DİZİSİNİN SETİ DE SOYULMUŞTU

İngiliz Kraliyet Ailesi’ni konu alan The Crown dizisinin seti de geçtiğimiz hafta soyulmuştu. Dizide kullanılan mücevherler ile antika eşyalar üç ayrı kamyonda tutuluyordu. Hırsızlar 200 bin dolar değerinde 200 parça değerli eşyayı çaldı.

Kıbrıs Haber

04 Mart 2022 - 22:51

Soygun dizisi Lupin’in seti soyuldu

Netflix’in fenomen dizilerinden Lupin’in çekimi sırasında filmlere konu olan bir olay yaşandı. Fransız roman karakteri Arsen Lüpen’den esinlenen …

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gönyeli Belediyesi