Star Wars 45 yıl sonra dizi formatında geliyor! Star Wars Obi Wan Kenobi'nin yayın tarihiKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 10:03

Star Wars 45 yıl sonra dizi formatında geliyor! Star Wars Obi Wan Kenobi’nin yayın tarihi

Marvel yapımları arasında en etkilisi olan Star Wars hayranlarını heyecanlandıran bir haber geçtiğimiz yıl Disney tarafından açıklanmıştı. Star …

Star Wars 45 yıl sonra dizi formatında geliyor! Star Wars Obi Wan Kenobi’nin yayın tarihi
Son Güncelleme :

11 Şubat 2022 - 12:43

Marvel yapımları arasında en etkilisi olan Star Wars hayranlarını heyecanlandıran bir haber geçtiğimiz yıl Disney tarafından açıklanmıştı. Star Wars Obi Wan Kenobi adı altında gelecek olan dizi de çıraklar usta olacak. Diziye ait fragmanlar yayınlanmaya başladı. Geçtiğimiz gün ise yapım şirketi tamamen yayın tarihini açıkladı.

Disney Pkus üzerinden 25 Mayıs 2022’de yayınlanmaya başlayacak. Star Wars Obi-Wan Kenobi dizi formatında hayranlarıyla buluşacak. İlk Star Wars 45 yıl önce yayınlanmıştı. Yapım şirketi bu yüzden tarih seçimini bu yönde yaptığına dair iddialar dolandı.

Ewan McGregor

Öte yandan dizi de Darth Vader, Obi-Wan Kenobi üçüncü bölümünden itibaren ortaya çıkacak ve ana konuyu belirleyecek. Çünkü senaryoya dair hiç bir bilgi sızıntısı yaşanmadı. Tek bir bilgi senaryonun önceki Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith’ten 10 yıl sonrasını ele alacağı söylentisi sızdı.

star wars obi kenobi

Başrolünde Ewan McGregor olacak olan Obi-Wan Kenobi de The Volume teknolojisi kullanılacak. İlk Star Wars’a oranla az insanlı fazla teknoloji yer alacak. Sanat konseptinde sanatçısı Doug Chiang’in yönetmen Deborah Chow yeniden yer alacak. 

STAR WARS: OBİ- WAN KENOBİ FRAGMANI YAYINLANDI

Kıbrıs Haber