Super Bombermen R Online'in ikinci sezonu başlıyorKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

28 Eylül 2022 - 02:28

Super Bombermen R Online’in ikinci sezonu başlıyor

Castlevania’nın ünlü kahramanı Soma Cruz ilham alınarak tasarlanan yeni bomber ile arenanın tozunu attırın Konami Digital Entertainment, B.V …

Son Güncelleme :

08 Eylül 2021 - 22:02

Super Bombermen R Online’in ikinci sezonu başlıyor

Castlevania’nın ünlü kahramanı Soma Cruz ilham alınarak tasarlanan yeni bomber ile arenanın tozunu attırın

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün yaptığı açıklamayla PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, PC ve Google Stadia üzerinden oynanabilen çok oyunculu aksiyon oyunu SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın ikinci sezonunun başladığını duyurdu.

Birinci sezonun yıldızı Old Snake Bomber’ın ardından bu sezon karşımıza yepyeni bir karakter olan Soma Cruz Bomber çıkıyor!

Castlevania: Aria of Sorrow ve Castlevania: Dawn of Sorrow’un kahramanı olarak bilinen Soma Cruz, diğer oyuncuların özel yeteneklerini kısa süreliğine kaybetmelerine yol açan yarasalar atma yeteneğine sahip. 2. sezon yeni karakterin yanı sıra etkinlik savaşlarına (event battles) da ev sahipliği yapacak.

Kısaca hatırlatmak gerekirse, oyunun her sezonu üç ay sürüyor ve her sezon oyuna yeni bir Bomber kahramanın yanı sıra çeşitli yeni eşyalar ekleniyor. Sezon içerikleri (Bomber, eşyalar vs.), yalnızca o sezon boyunca elde edilebilmekte. Soma Cruz’a erişim, oyun içi mağazada 500 Bomber Coin ile elde satın alınabilecek. Kostümler ve oyuncu simgeleri gibi diğer kozmetik ürünlerse Gold Pass erişimiyle sunulacak.

SUPER BOMBERMAN R ONLINE Hakkında:

Daha önce Stadia üzerinde yayınlanan, SUPER BOMBERMAN R ONLINE,KONAMI’nin popüler oyunu Super Bomberman R’yi temel alarak 8 Bomber Kardeşi ve diğer karakterleri 64 kişilik çevrimiçi bir battle royale’de karşı karşıya getiriyor.

Bomberman, oyunu partilerin favorisi haline getiren klasikleşmiş oynanışına (savaş meydanlarında ilerle, gizli power-up’ları bul ve rakiplerini bunlarla alt et) sahip olsa da SUPER BOMBERMAN R ONLINE’ın asıl öne çıkan farkı “Battle 64” modu. Kendisini 16 farklı başlangıç haritasından birinde bulan 64 oyuncu, sayıları giderek azalan haritalar içinde kıran kırana ve eğlenceli bir mücadele vererek savaş alanının en iyi bombacısı olmak için yarışıyorlar.

SUPER BOMBERMAN R ONLINE 100’den fazla kişiselleştirilebilir oyun içeriğine sahip; bunlar arasında sayısız kostüm, aksesuar ve ilk kez gelen bir özellik olan bomba kaplaması bulunuyor. Bomba kaplaması sadece bombanın kendisini değil patlayış şeklini de etkiliyor. Oyuncular dilerlerse Premium Paketi satın alarak Gradius, Silent Hill ve Castlevania gibi KONAMI’nin klasikleşmiş oyunlarından 14 ekstra karakteri elde edebilir, yepyeni görünüş ve özelliklere sahip olabilirler!

Premium Paket, ücretsiz “Battle 64” modunun yanı sıra oyunculara kendi oyun odalarını kurabilme şansı veriyor. Oyun kurucular bu odalarda, “Battle 64” modu, 16 kişilik “Standart” mod ya da Grand Prix modu arasından dilediklerini seçip oyunun kurallarını belirleyebiliyor. Grand Prix, oyuncuları maksimum üçer kişilik takımlara ayırıyor ve takımlar iki round boyunca en yüksek puanı toplamak için yarışıyorlar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.