Taekwondo’da milli takım seçmeleri yapıldıKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Temmuz 2022 - 08:23

Taekwondo’da milli takım seçmeleri yapıldı

Son Güncelleme :

25 Mayıs 2022 - 12:21

Taekwondo’da milli takım seçmeleri yapıldı

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Milli Takım seçme Müsabakaları 2.Etap Ferdi  seçme yarışları dün akşam (Salı) Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Taeryon (Serbest Müsabaka) disiplinindeki yarışmalarda  Dünya şampiyonası  aday kadrosuna yeni yetenekler seçildi.

Müsabakaları  Masterler Öykü Ergin ve Ali Uslu yönetiminde federasyon hakemleri yönettiler.

Dereceye girenlere  ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ve yetkililier verdiler.

BAYANLAR MÜSABAKA

1.Kategori:      1.Pınar Akarpınar                   2.Gülşah Erfinike                   3.Didem Yener

2.Kategori:      1.Zeynep Keskin                    2.Süheyla Bölükbaşı              3.Gülcan Abdullah

3.Kategori:      1.Şebnem Eryiğit                   2.Berinay Babacan                 3.Tuba Şenel

4.Kategori:      1.Nisa Gukaeva                      2.Defne Okçu

5.Kategori:      1.Sera Acar                            2.Spellane Gankama              3.Betül Şahin

6.Kategori:      1.Rojbin Özer                         2.Nedime Su Darendeli         3.Rich Travestie

7.Kategori:      1.Nur Deniz Duran                2.Enise Püsküllü                     3.Sinem Kara

8.Kategori:      1.Defne Karam        2.Cemaliye Yamak

9.Kategori:      1.Elif Baştaş              2.Aslı İpek Kara

ERKEKLER MÜSABAKA

1.Kategori:      1.Emrullah Baştaş    2.Demir Çelik                         3.Taner Kara

2.Kategori:      1.Esat Büyüksarı      2.Münür Püsküllü                   3.Bahadır Boz

3.Kategori:      1.Kaya Çelik            2.Daniel Hüroğlu                   3.Sinan Kara

4.Kategori:      1.İzzet Tok             2.Emre Acar

5.Kategori:      1.Bora Kürşat       2.Barış Erfinike

6.Kategori:      1.Şakir Atınç Yağızsoy    2.Abdullah Baştaş                  3.Serkan Kara

7.Kategori:      1.Reza Pormohammadi    2.Mehmet Çullama                 3.İhsan Büyük

8.Kategori:    1.Çetin Çiftsüz  2.Mustafa Yıldırım   3.Yunus Emre Sülüş

9.Kategori:      1.Ahmet Faruk Kocabaş   2.Arda Özalemdar                 3.Halil İbrahim Koca

10.Kategori:    1.Özkay Ramiz                      2.Yusuf Seyhan Şen              3.Muhammed Kılıç

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.