Teşkilat'ın profesyonel ismi veda mı ediyor? Eşi, çıkıp çıkmayacağını sevenlerine ilk kez duyurdu!Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

5 Mart 2024 - 11:01

Teşkilat’ın profesyonel ismi veda mı ediyor? Eşi, çıkıp çıkmayacağını sevenlerine ilk kez duyurdu!

Teşkilat dizisindeki etkileyici sahneleriyle izleyenlere unutamayacakları anlar yaşatan Mesut Akusta, evinde beyin kanaması geçirmesi üzerine …

Teşkilat’ın profesyonel ismi veda mı ediyor? Eşi, çıkıp çıkmayacağını sevenlerine ilk kez duyurdu!
Son Güncelleme :

09 Eylül 2021 - 11:54

Teşkilat dizisindeki etkileyici sahneleriyle izleyenlere unutamayacakları anlar yaşatan Mesut Akusta, evinde beyin kanaması geçirmesi üzerine apar topar hastaneye sevk edilmişti. Hiç vakit kaybetmeden tedavi süreci başlatılan Mesut Akusta’nın hayati tehlikeyi atlatabilmesi ve beraberinde sağlık durumunun iyiye gitmesi hayranlarının derin bir nefes almasını sağlamıştı.

Tedavisinin tamamlanmasının akabinde kaldırıldığı hastaneden taburcu edilen ve bir süreliğine evinde istirahat edecek olan Mesut Akusta’nın Teşkilat dizisine devam edip etmeyeceği araştırılmaya başlandı. Teşkilat dizisinin her bölümünü dikkatle takip edenler usta oyuncu Mesut Akusta’nın dizideki akıbetini sorgulama konusu haline getirirken, eşinden herkesi yakından ilgilendirecek açıklamalar geldi.

”Yüzde 50 Hayati Risk, Yüzde 50 Felç Riski…”

Bir takipçisinin, “Mesut Bey nasıl oldu. Dizeye devam edebilecek mi?” sorusunu yanıtlayarak Teşkilat dizisi izleyicilerine müjdeli haberi veren Şafak Özbir, “En çok gelen soruya bir kerede cevap vereyim; Mesut çok şükür iyi… Çok büyük bir şey atlattık. Ameliyata girerken yüzde 50 hayatı risk, yüzde 50 felç riski taşıyordu. Ameliyat sonrası yoğun bakım süreci, enfeksiyon, solunum, tansiyon, tekrar kanama riski derken tüm engelleri aştık. Evimizdeyiz ve Mesut çok kısa bir dinlenme sürecinden sonra çalışmaya başlayabilecek ne mutlu ki…” şeklinde ifadelere yer verdi.

Kıbrıs Haber