Uğur Yücel ve Haluk Bilginer Netflix dizisi Uysallar'da bir araya geldiKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

9 Aralık 2023 - 09:30

Netflix’in yeni yerli dizisi ‘Uysallar‘ın tanıtımı yayınlandı. Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği Uysallar’da Haluk Bilginer ve Uğur Yücel başrollerde bulunuyor.

Ezber bozan kategorisinde sınıflandırılan dizinin oyuncu kadrosunda daha önce platformun çok ses getiren yapımı Bir Başkadır dizisinde engelli bir karakteri canlandıran Öner Erkan, usta oyuncular Uğur Yücel ve Haluk Bilginer başrollerde dikkat çeken isimler.

Uysallar; 2020 yılında çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul’un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesine odaklanıyor. Uysal ailesi ideal bir aile gibi gözükse de her birinin birbirinden gizlediği ikili hayatları vardır. Aile üyeleri birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların trajik, komik ve karanlık yanları ele alınıyor.

Dizi 30 Mart 2022 tarihinde platformda yayına girecek.

Kıbrıs Haber

02 Mart 2022 - 15:07

Uğur Yücel ve Haluk Bilginer Netflix dizisi Uysallar’da bir araya geldi

Netflix’in yeni yerli dizisi ‘Uysallar‘ın tanıtımı yayınlandı. Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği Uysallar’da Haluk Bilginer ve Uğur Yücel …

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.