Ünlü Bitcoin Borsasında Rekor Kıran BTC Satış Emri!Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

8 Aralık 2022 - 15:33

Ünlü Bitcoin Borsasında Rekor Kıran BTC Satış Emri!

Ünlü Bitcoin ve altcoin borsası OKEx’teki BTC/USDT süreç çiftinde büyük bir süreç hacmi artışı yaşandığı gözlemlendi. Colin Wu’ya nazaran …

Ünlü Bitcoin Borsasında Rekor Kıran BTC Satış Emri!
Son Güncelleme :

19 Ekim 2021 - 14:38

Ünlü Bitcoin ve altcoin borsası OKEx’teki BTC/USDT süreç çiftinde büyük bir süreç hacmi artışı yaşandığı gözlemlendi. Colin Wu’ya nazaran, borsalardaki buyrukların gerçekleşmesi sonucu hacimde artış yaşandı. 

OKEx’te Bitcoin/USDT çiftinde süreç hacmi tavan yaptı

Tanınan BTC borsalarından biri olan OKEx’te yakın vakitte, süreç hacmi tepe düzeylere çıktı. Wu Blockchain’e nazaran bunun arkasındaki sebep, borsadaki buyrukların gerçekleşmesi. Fakat, satış buyruğunun tesiri BTC/USDT grafiğinde görünmediğinden, büyük olasılıkla piyasadaki satın alım gücü sebebiyle yenildiği düşünülüyor.

Bunun üzere büyük buyruklar gerçekleştiğinde, traderlar ekseriyetle günlük bir grafiğin içinde kıymetli bir mum görürler. Traderların istikrarlı bir fiyat hareketi fotoğrafından çıkardıkları ana sonuç, mevcut eğilimin altında güçlü dayanak ve yüksek likidite ile hareket etmesidir.

Bitcoin grafiği (OKEx). Kaynak: TradingView

Farklı kaynaklara nazaran, borsalardaki buyruklarla taşınan Bitcoin sayısı 10.000’den çok daha fazla ve aslında 14.000’de kalıyor. Bu cins siparişlerin USD bedeli sırasıyla 610 dolar ve 854 milyon dolar. Yazım sırasında Bitcoin, OKEx’te yüzde 0.3’lük bir büyüme ile 62.216 dolardan el değiştiriyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere borsadaki süreç hacminin artış yaşaması, borsanın lokal tokenı olan OKB’ye de yarar sağladı. OKB, son 24 saatte piyasa pahasına nazaran birinci 100 içerisinde yer alanlar ortasında en çok paha kazanan coin’lerden biri oldu.

Kıbrıs Haber

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN