Yaşayan Nostradamus ' yeni tahminlerde bulundu'Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

1 Aralık 2022 - 12:47

Yaşayan Nostradamus ‘ yeni tahminlerde bulundu’

Son Güncelleme :

19 Kasım 2022 - 14:53

Yaşayan Nostradamus ‘ yeni tahminlerde bulundu’

Kovid-19 ve Kraliçe’nin ölümünü bilmişti! ‘Yaşayan Nostradamus’tan Dünya Kupası kehaneti

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in ölümünü ve Kovid-19’u önceden tahmin ettiğini iddia eden ‘Yaşayan Nostradamus’ Athos Salome‘nin son kehaneti, birçok futbolseverin heyecanla beklediği 2022 Katar Dünya Kupası hakkında oldu. Turnuvanın başlamasına saatler kala yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyaran Salome, finalin kimler arasında oynanacağını da açıkladı.

Kovid-19 ve Kraliçe'nin ölümünü bilmişti! 'Yaşayan Nostradamus'tan Dünya Kupası kehaneti

Kayıtlara göre Nostradamus, Yahudi kökenli ancak Katolik olmayı seçen bir ailede büyüdü. Üniversite eğitimini yarıda bırakan Nostradamus, bir süre eczacılarla çalıştıktan sonra üniversite eğitimine devam etti. Genç Nostradamus, ikinci kez başladığı üniversiteyi tamamlayamadı ve okuldan kovuldu. Üniversiteye veda etmesinin ardından astroloji alanında çalışmalara başladı ve varlıklı insanlara bu konuda danışmanlık yaptı. Nostradamus, 1555 yılına gelindiğinde hâlâ adından sıkça söz ettiren “Les Propheties” isimli kitabını yayınladı ve geleceğe yönelik yaşanacak olayları daha önceden gördüğünü iddia ederek öngörülerini anlattı.

Kovid-19 ve Kraliçenin ölümünü bilmişti Yaşayan Nostradamustan Dünya Kupası kehaneti

Yaşadığı dönemde Katolik kilisesinin dikkatini çekmemek için eserlerinde farklı teknikler deneyen kahin, ceza almamak adına eserlerinde kimi kelimeleri bilinçli olarak yanlış yazdı ve farklı dilleri bir arada kullandı. Günümüzde birçok kişi “Les Propheties” isimli kitapta bulunan kehanetlerin gerçek olduğunu iddia ediyor olsa da akademik çevreler bu algının yanlış olduğunu her fırsatta vurgulamaya devam ediyor. Akademik çevreler, Nostradamus’un yazdığı kehanetlerin bir doğaüstü güçten kaynaklanmadığını, tamamen yanlış çeviri ve yanlış bilgi verme odaklı yorumlandığını iddia ediyor olsa da birçok kişi Nostradamus’un geleceği isabetli şekilde tahmin ettiğini belirtiyor.

Brezilya’nın Divinópolis bölgesinde yaşayan 36 yaşındaki Athos Salome, daha önce İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in ölümünü ve Kovid-19’u önceden tahmin ettiğini iddia etmiş, yakın zamanda da dünyayı çok büyük bir felaketin beklediğini söyleyerek insanları uyarmıştı. ‘Yaşayan Nostradamus’ son olarak başlamasına saatler kala 2022 Katar Dünya Kupası hakkında konuştu ve finale çıkma şansı olan beş takımın adını verdi.

Kovid-19 ve Kraliçenin ölümünü bilmişti Yaşayan Nostradamustan Dünya Kupası kehaneti

Kabala sayesinde zihin okuması yapabildiğini ve geleceği görebildiğini iddia eden Salome, “Turnuvanın başlangıç tarihi ve oynayacak ülkelerin isimlerinin baş harflerini bir araya getirip Kabala’yı incelersek finalde Arjantin, Brezilya, Belçika, Fransa ve İngiltere’yi görebiliriz” dedi.

Final maçının bir ‘Tango’ ülkesi ve orta Avrupa ülkesi arasında yapılacağını dile getiren Salome, final maçının Arjantin ve Fransa arasında olacağı sinyalini verdi. Salome, Kovid-19 salgını başta olmak üzere yaşanabilecek olumsuzluklara dikkat çekerek, “Umalım ve dua edelim ki kaza yaşanmasın ve gökten düşen uçaklar görmeyelim” dedi.

YAKIN ZAMANDA DÜNYAYI UYARMIŞTI

Athos Salome, geçtiğimiz günlerde geleceğe yönelik ortaya attığı iddialarla gündeme gelmiş ve tüm dünyanın Ukrayna’da yaşanan gelişmeleri endişeyle izlediği günlerde III. Dünya Savaşı’yla ilgili yaptığı öngörüleri paylaşmıştı. Salome, ABD başta olmak üzere tüm ülkeleri yakın zamanda yaşanacağını iddia ettiği bir dizi felaket hakkında uyarmıştı.

Yakın zamanda yaşanacağını iddia ettiği felaketin tüm dünyayı etkileyeceğini belirten falcı, “2024 ila 2026 yılları arasında geçen süreç çok tehlikeli olacak. ABD, bir ihanete uğrayacak ve işgal tehlikesi yaşayacak. Gökten bir şeyler yağacak ve her yeri yok edecek. Bu en büyük savaşın başladığına dair bir haberci olacak” şeklinde konuşmuştu.

Dünyanın koşar adım III. Dünya Savaşı’na gittiğini söyleyen Salome, “Yeni felaketler iki büyük liderin alacağı kararla başlayacak. Önümüzdeki yıl yeni trajediler ve dramlar göreceğiz. Fakat daha büyük felaketler 2024 ila 2026 arasında gelecek. 2023 yılının şubat, nisan ve temmuz aylarının tehlikeli olaylar için işaretlendiğini görüyorum” sözleriyle gelecek tahminlerini dile getirmişti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.