Yıldız Tilbe geri adım atarak koronavirüs aşısı olduKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

4 Aralık 2023 - 12:29

Yıldız Tilbe geri adım atarak koronavirüs aşısı oldu

Türkiye’de koronavirüse karşı aşılama tüm hızıyla devam ediyor. Bazı ünlü isimler aşılamanın başlamasıyla en ön sıradan giderek aşılarını olurken …

Son Güncelleme :

09 Eylül 2021 - 0:12

Yıldız Tilbe geri adım atarak koronavirüs aşısı oldu

Türkiye’de koronavirüse karşı aşılama tüm hızıyla devam ediyor. Bazı ünlü isimler aşılamanın başlamasıyla en ön sıradan giderek aşılarını olurken bazı isimler ise aşı olmayı reddediyor.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme gelen Yıldız Tilbe, geçtiğimiz haftalarda Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile aşı olmayı reddettiğini açıklamıştı. Tilbe, paylaşımında “Aşıyı da, PCR’ı da reddediyorum. Allah’ın dediği olur. İsteyen aşı olur, istemeyen olmaz, bu insanın tercih hakkıdır. Tüm yasaların kanunların üstündedir. İnsanın kişilik hakları dokunulmazdır” ifadelerini kullanmıştı.

YILDIZ DA AŞI OLDU

Posta’nın haberine göre; Koronavirüsle mücadelede alınan yeni kararlar kapsamında 6 Eylül tarihi itibariyle konser ve etkinlik alanlarına katılacak kişilerin aşı ya da PCR testi yaptırması zorunlu hale getirildi. Bu uygulamanın başlamasıyla Yıldız Tilbe, kararını değiştirdi ve aşının yolunu tuttu. Ünlü sanatçı ilk doz aşısını oldu.

Kıbrıs Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.