Yıldızlar 16 Eylül'de sizlere neler fısıldıyor? Bir burca iyi bir burca kötü haber varKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

30 Eylül 2022 - 12:13

Yıldızlar 16 Eylül’de sizlere neler fısıldıyor? Bir burca iyi bir burca kötü haber var

Koçların romantizm beklentisi boşa çıkacak. Boğaları tartışmalar ile geçirilecek, ikizlerin de İşlerin o kadar da basit olmadığını …

Son Güncelleme :

16 Eylül 2021 - 8:41

Koçların romantizm beklentisi boşa çıkacak. Boğaları tartışmalar ile geçirilecek, ikizlerin de İşlerin o kadar da basit olmadığını öğrenecekleri bir gün bekliyor.

Yengeçler çevrelerinden tam destek alırken aslar ise çevresindekilerin yüklediği angaryalardan kurtulmak için çaba sarf edecekler. Başaklar perşembe gününü hayalleri ile geçirirken akreplerin ise kafaları bir hayli karışacak. Terazileri şaşırtıcı bir haber bekliyor.

Yaylar için günün anahtar kelimesi tutku. Kovalara iyi haber huzur çok yakında ama balıkları zor günler bekliyor. İşte 16 Eylül perşembe gününü rahat ve başarılı geçirmek için gününün burç yorumları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

BUGÜN ROMANTİZMDEN NASİBİNİZİ ALAMAYACAKSINIZ

Bugün hayatınızda fazla romantizm yok, ancak bunun bir norm haline gelmesine izin vermemeye kararlısınız.

Maalesef, çok ileri gidebilmek için sürekli çaba göstermek gerekir ve aslında siz de neyin başarılabileceği ve neyi başarılamayacağı açısından oldukça zor bir dönemdesiniz. Günleriniz geçmek bilmiyor.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

TARTIŞMALI BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Arkadaşınızın size söylediği bir şeyden dolayı aranızda hararetli bir tartışma başlayabilir. İşlerin peşini bırakmadığınız bu Perşembe günü bu meseleyi mutlaka altüst edeceksiniz.

Ayrıca, problemleri aradığınız yer yanlış olsa da, onlara çözüm bulmaya meyillisiniz. Bu eğiliminiz bugün yaptıklarınızı zorlaştıracaktır.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

İŞLER O KADAR BASİT DEĞİL

Bugün ilerlemeye yönelik yaptığınız planlarınızı gerçekleştirmek için her ne kadar elinizden geleni yapsanız da, yıldızlar size işlerin o kadar basit olmadığını kanıtlayacak.

Oldukça zor ama heyecan verici bir kararla karşı karşıya kaldığınızda muhtemelen geri adım atacak ve güvenli yola gireceksiniz, ancak bu karar sizin için her zaman rahatsız edici olmayacaktır.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

ÇEVRENİZDEKİLERİN DESTEĞİNİ ALACAKSINIZ

Bazı Yengeçler bugün, etrafındakilerin destek gördüğünü ve anlayış sahibi olduğunu bilerek çok barışçıl bir şekilde çalışacak.

Diğerleri de olup bitenlerle başa çıkarken gerçekten zorlanacak ve bazı şeylerden vazgeçecek. Pek çok şeyin peşindesiniz, ancak hiçbirine ulaşamayabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

ANGARYALARDAN KAÇINMAK İÇİN ELİNİZDEN GELENİ YAPACAKSINIZ

Bugün işle ilgili olmayan konularda çok fazla zaman ve çaba harcamaya pek istekli görünmüyorsunuz. Yine de, kendinizi çevrenizdekilere örnek olarak sunmaya çalışıyorsunuz.

Ayrıca, boş zamanınıza saygı duyarak herhangi bir angaryadan kaçınmak için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

BUGÜN ÇOK HAYALPERESTSİNİZ

Bugün çok hayalperest görünüyorsunuz. Çoğu insan bunu görmezden gelecektir, ancak bir şeylerin peşinde gibisiniz.

Maalesef, işlerinizin yoğunluğunu hesaba kattığımızda düşüncelerinizi test edecek şansı bulamayacaksınız ve bunu sonra erteleyeceksiniz. Güzel haber, bugünkü hayalleriniz veya düşünceleriniz sizin için harika bir egzersiz olacak.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

ŞAŞIRACAĞINIZ BİR HABER ALACAKSINIZ

Arkadaşınızın bugün söyleyeceği bir şey yüzünden oldukça şaşıracak ve ne kadar mecbur hissederseniz hissedin, buna göre davranmanıza asla izin verilmeyecek.

Belki de, size söylenen şey çok kişisel bir şey olduğu için, artık biliyor olsanız da işleri kolaylaştırmak için yapabileceğiniz bir şey yoktur.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

KAFANIZ ÇOK KARIŞIK

Bugün bir şey arıyorsunuz ve kafayı buna takmış görünüyorsunuz. Ne bulmak istediğinizden emin değilseniz gününüz oldukça kafa karıştırıcı olacaktır.

Belki de zihniniz stresle başa çıkabilmek için bir strateji geliştirdi, ancak bu kesinlikle olması gerektiği gibi çalışmıyor.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

TUTKU GÜNÜN ANAHTAR KELİMESİ

Tutku bugün için sizin anahtar kelimeniz olmalı. Ancak, işiniz nedeniyle partnerinize bile zaman ayıramıyorsunuz.

Bu, aynı zamanda bir yakınınızın sorununa çok fazla ilgi gösterdiğiniz için de olabilir. Yardımcı olmaya devam edebilirsiniz, ancak kendinizi bu tür düşüncelerden uzaklaştırmanız gerekir.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

HAYALLERLE DOLU BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bugün hayal gücünüzün sınırı yok, ancak bu rahatlamanıza ve acı gerçekleri bir süreliğine unutmanıza yardımcı olmayacak. Aksine, bu sadece sizin için işleri daha da kötüleştirecek. Belki de korkunç düşüncülerin sizi ele geçirmesine izin veriyorsunuz.

Yeni ilişkiler yürüten bazı Oğlaklar, bunları en baştan dürüst bir temele oturtmak istiyor.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

HUZURLU GÜNLER YAKIN

Yaratıcı fikirleriniz var, ancak bunları kullanmıyorsunuz.

Yaşadığınız bir şey bu Perşembe oldukça ağırlaşacak ve her şeyi farklı bir duygusal yoğunlukta hissedeceksiniz. Bunun dışında oldukça huzurlu bir gün önünüzde.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

BUGÜN SİZLER İÇİN ÇOK ZOR GEÇECEK

Bu Perşembe sizi bazı şeyleri düzeltmeye zorlayacak. Bu, evdeki pratik bir şey veya daha zor duygusal bir şey de olabilir.

Başkalarında düzeltecek bir şeyler arayan, ancak kendi sorunlarını görmezden gelen Balıklar için bugün zor bir gün olacak.

Kıbrıs Haber