Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Kenar çubuğu 1" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-1" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-1" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: register_sidebar işlevi yanlış çağrıldı. "Footer" kenar çubuğu için id parametre dizisi belirtilmemiş. "sidebar-2" varsayılanına dönülüyor. id değerlerini kendiniz "sidebar-2" olarak düzenleyip, bu iletiyi gizleyebilir ve var olan kenar çubuğunun içeriğini koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen WordPress hata ayıklama bölümüne bakın. (Bu ileti 4.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/u1302168/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Yıldızlar ademoğluna neler fısıldıyor? İşte 19 Eylül 2021 burç yorumları… « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

Yıldızlar ademoğluna neler fısıldıyor? İşte 19 Eylül 2021 burç yorumları… « Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

15 Haziran 2024 - 00:09

Yıldızlar ademoğluna neler fısıldıyor? İşte 19 Eylül 2021 burç yorumları…

Sevgili balıklara iyi haber, yeni ve iyi bir ilişki başlıyor. Kovalar için gönüllü olmanın zamanı geldi. Açık sözlü olmak oğlakların çok …

Son Güncelleme :

19 Eylül 2021 - 8:33

Sevgili balıklara iyi haber, yeni ve iyi bir ilişki başlıyor. Kovalar için gönüllü olmanın zamanı geldi. Açık sözlü olmak oğlakların çok fazla sert olmakta yayların başına iş açabilir. Akreplerin hayal kırıklığına uğramış insanlardan uzak durmasında fayda var.

Vaatler terazilerin hevesini artıracak. Başaklar aile hayatlarını sorgulamaya başlarken aslanların ise dilekleri gün sonunda gerçekleşecek. Yengeçler ise şikayet ettikleri pozisyonlar ile karşı karşıya kalacak.

İkizlerin tereddüt etmekten ve kargaşadan uzak dururken koçların ufuklarını genişletecek etkinliklere katılması gerekiyor. Boğalar ise bugün attıkları adımların meyvalarını gelecekte toplayacak.

İşte pazar gününüzü rahat ve kolay geçirmenizi sağlayacak burçlarınıza dair tüyolar…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

PAZAR GÜNÜNÜ UFKUNUZU GENİŞLETECEK ETKİNLİKLERE AYIRMALISINIZ

Kişisel almamamız gereken bazı şeyleri üzerinize alma eğilimindesiniz. Neyse ki, üzerinizde fazla baskı olmadığından, bu eğilimin aksine hareket edebileceksiniz.

Bu Pazar, ufkunuzu genişletmenize yardımcı olabilecek etkinlikler için harika bir gün.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

BUGÜN ATACAĞINIZ ADIMLARIN MEYVASINI ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TOPLAYACAKSINIZ

Önünüzdeki günler, bugün sizi öne çıkaracak nedenler yaratmanıza bağlı olarak gelişecek. Öyle görünüyor ki, iş için bu tür bir şey hazırlıyorsunuz.

Bazı şeylere gereğinden fazla zaman ayırıyorsunuz. Ancak, sonunda meşgul olduğunuz zamanı iyi ayarlayacaksınız. Bazı yanlış anlaşılmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

HEM TEREDDÜT ETMEKTEN HEM DE KARGAŞADAN UZAK DURUN

Aile meseleleriyle ilgili gardınızı düşürmemelisiniz. Düşürdüğünüz anda size oldukça mantık dışı gelecek ve olayları tahmin edebileceğinizden çok daha fazla etkileyecek kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Tereddüt etmemeli veya kargaşadan kaçmaya çalışmamalısınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

ŞİKAYET EDECEĞİNİZ POZİSYONLAR İLE KARŞI KARŞIYA KALABİLİRSİNİZ

Her ne kadar gayet formda görünseniz de, bugün şikayet etmeyeceğiniz bir durum yaşamayacağınız anlamına gelmiyor.

Mesela, ailenizin yaptığı bazı tercihlerden memnun kalmamış olabilirsiniz. Bunlardan nasıl kurtulacağınızla ilgili en ufak fikriniz bile olmayabilir. Ancak, tercihler yapılırken onlara hızla tepki vermek size yardımcı olacaktır.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

GÜNÜN SONUNDA HAYALLERİNİZ GERÇEKLEŞECEK

Bu Pazar ne dilediğinize dikkat edin, çünkü günün sonunda gerçekleşebilir.

Bazı Aslanlar diğerlerinden daha profesyoneldir ve sadece iyi iş arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi tercih etseler bile tavırları her zaman ciddidir.

Özellikle bütçenize yeterince dikkat ederseniz, satışlar veya para kazandıracak benzer etkinlikler size kar getirecektir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

AİLE HAYATINIZ KENDİNİZİ SORGULAMANIZA NEDEN OLACAK

Aile hayatınız kendinizi sorgulamanıza sebep olacak. Belki de en iyisi gençlerden bir süre ayrı kalmak.

Sizin içim insanları etkilemek son derece kolay, ancak öyle görünüyor ki, çok da iyi kararlar almamışsınız.

Bazı arkadaşlarınıza yardım edebilir veya enerjinizi farklı bir amaçla yönlendirebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

VAATLER HEVESİNİZİ ARTTIRACAK

Görünüşünüzle ilgili bir tür deneme yapıyorsunuz. Ancak, çalışmaya da devam etmelisiniz, yoksa herhangi bir sonuç göremeyebilirsiniz.

Ailenizle ilgilenebilmek adına biraz zaman bulmalısınız. Size vaat edilen bir şey hakkında da oldukça heveslisiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMIŞ İNSANLARDAN UZAK DURUN

Bugün partnerinizle romantik bir şeyler organize etme veya ilgilendiğiniz birini etkileme şansınız var.

Çok tutkulu bir ortam var, ancak aynı zamanda onu ilişkinize kanalize etmeniz gerekiyor. Parmağınızı bile kıpırdatmadan her şeyin gerçekleşeceğini hayal etmemelisiniz.

Hayal kırıklığına uğramış arkadaşlarınızdan sakının, özellikle onlarla bazı etkinliklere katılacağınıza söz verdiyseniz.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

NEDİR BU DİLİNİZDEN ÇEKTİĞİNİZ?

Çevrenizdekilere karşı oldukça sertsiniz. Bunun nedeni onlarla ilgili gereğinden fazla beklentinizin olması.

Prensiplerinizi ön planda tutuyorsunuz ve ne kadar zorlanırsanız zorlanın onlara gerçekten bağlı kalmaya çalışıyorsunuz. Ancak, bazı Yaylar hayatlarını değiştirecek bazı kararlar almak zorunda kalabilir.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

ÇOK AÇIK SÖZLÜ OLMAK BAŞINIZA İŞ AÇABİLİR

Mevcut eğilim, normalden daha açık sözlü olduğunuza, bu yüzden karşımızdakilere söylediklerinizle ilgili sınır tanımayacağınıza işaret ediyor.

Oldukça dürüstsünüz, ancak bu sizin mutlaka takdir edileceğiniz anlamına gelmiyor. Çevrenizdekilerden gelen tepkilerin çoğu geçici olacaktır, bu yüzden söylenenleri kişisel algılamamaya çalışın.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

GÖNÜLLÜ OLMAK İÇİN HARİKA BİR GÜN

Arkadaşlarınızın arasında öne çıkan yerinizden keyif alıyorsunuz. Bugün, özellikle gönüllü olmak ve başkalarıyla vakit geçirmek için harika bir an.

Eğer sizi rahatlatan bir şeyse dışarı çıkmaktan çekinmeyin. Bazı Kovalar, ilişkilerinde uzun zamandır olduklarından çok daha dürüst olacak.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

BU PAZAR YENİ BİR İLİŞKİ BAŞLAYABİLİR

Mevcut mizacınız sizi arkadaşlarınızın yanında en iyi haliniz olmaya itiyor.

Suçlu veya masum hissedin, bu Pazar, bu noktaya kadar kaybettiğiniz bazı değerlerle yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olacak. Ayrıca, yeni bir arkadaşınızla iyi bir ilişki başlayabilir.

Kıbrıs Haber