Yıldızlar bu pazartesi neler vadediyor? Sağlık, İş, aşk hayatında hangi burcu neler bekliyor?Kıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri

3 Mart 2024 - 08:39

Yıldızlar bu pazartesi neler vadediyor? Sağlık, İş, aşk hayatında hangi burcu neler bekliyor?

İşte günün burç yorumları… KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)BUGÜN HİSLERİNİZE DEĞİL BAŞKALARININ SÖZÜNE GÜVENİN Sezginizin sizi uzun süredir …

Son Güncelleme :

04 Ekim 2021 - 12:38

İşte günün burç yorumları…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
BUGÜN HİSLERİNİZE DEĞİL BAŞKALARININ SÖZÜNE GÜVENİN

Sezginizin sizi uzun süredir yanıltmamış olması, asla yanıltmayacağı anlamına gelmez.

Bu Pazartesi belki de bazı olayları anlamak için fazla karmaşık bir gündür ve bu yüzden hissettiğiniz şey yerine başkalarının söylediklerine daha fazla güvenmeniz gerekebilir. Çünkü sezgileriniz şimdilik pek güven vermiyor olabilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)
BİRAZ CESARET İYİ OLURDU

Aşk hayatınızda yeni bir soluğa ihtiyacınız varmış gibi hissediyorsunuz, ancak bu değişimi yapmayacaksınız.

Bazı Boğalar, kendi limitleri veya ilişkileri nedeniyle baskı altında hissedecek ve bundan kaçmak için bir adım atma cesaretleri olmayacak.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)
KORKULARINIZLA YÜZLEŞMELİSİNİZ

Zamanında sağlık kontrolünüzü veya doktora olan ziyaretinizi ertelediyseniz, korkularınızla yüzleşmenin zamanı geldi. Korkmayın. Rahatlayacak ve endişelenecek çok önemli bir şey olmadığını göreceksiniz.

Bazı İkizler burcu insanları, bir arkadaşının yardımına ihtiyaç duyabilir, onun tepkisinden dolayı oldukça hayal kırıklığına uğrayabilirler.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)
BİLGİ ALIŞVERİŞİ İLE GEÇECEK BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bilgi alışverişinin gayet yüksek olduğu bir Pazartesi geçireceksiniz. İster resmi ortamda, ister kendi araştırmanızı yapıyor olun, bugününüzü bu tür çabalarla geçirmeniz en iyisidir.

Yeni şeylere oldukça açıksınız. İşlerin nasıl yürüdüğünü anlayacak ve bir süredir geliştirmeye çalıştığınız bir beceride kolayca ustalaşacaksınız.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
SIKI ÇALIŞMANIZIN KARŞILIĞINI TAKDİR EDİLEREK ALACAKSINIZ

Bugün yaptığınız bir şeyden dolayı gayet memnunsunuz. Sıkı çalışmanızın karşılığını övgülerle alacaksınız.

Ayrıca, bir tür kriz durumunda zorlanacaksınız. Bu anda renginizi belli edeceksiniz. Etrafınızdakilerin değil de, sizin az önce olanları önceden görebilmeniz enteresan olacak.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)
BİR SEÇİM YAPMAKLA KARŞI KARŞIYASINIZ

Bu Pazartesi aileniz ve iş hayatınızla ilgili bir seçim yapmanız gerekebilir. Yapacağınız seçim, seçmediğiniz tarafla ilgili haftanın geri kalanını meşgul edecek sonuçlar doğuracaktır.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)
ÖNCELİĞİNİZ İŞ HAYATINIZDA

Bugün özel hayatınızda neler olup bittiğine değil, iş hayatınıza öncelik veriyorsunuz. Bunu, duygusal bir sorundan uzak durmak için bahane olarak da kullanıyor olabilirsiniz.

Ayrıca, bugün oldukça katısınız ve duyguyla hareket etmeme eğilimindesiniz. Bu yüzden yaratıcı planlar açısından iyi bir Pazartesi geçirebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)
UZUN BİR ÇALIŞMA SİZİ BEKLİYOR

Bu Pazartesi, uzun bir süre devam edecek ve çok çalışma gerektirecek ama karşılığında faydasını da göreceğiniz bir projeye adım atacaksınız.

Her ne kadar bu projeyle ilgili çekinceleriniz varsa da, özellikle bir süredir planlıyorsanız, vazgeçmemelisiniz.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)
DOĞRU YAYIP YAPMADIĞINIZI BİLEMEYECEKSİNİZ

Bugün son ödeme tarihi gelen bir borcunuzu ödeyemeyebilir veya projenizi son teslim tarihine yetiştiremeyebilirsiniz. Size verilenden daha fazla zamana ihtiyacınız var, ancak bir hamle yapmak zorundasınız.

İçgüdülerinize göre hareket edecek ve bütün günü doğru şeyi yapıp yapmadığınızı düşünerek geçireceksiniz. Bunun cevabı ne zaman gelir bilinmez.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)
İLERİYE DOĞRU İYİ BİR ADIM ATACAKSINIZ

İleri doğru çok önemli bir adım atmak üzeresiniz ve buna düşündüğünüzden daha hazırsınız. Bazı Oğlaklar, bir tür görüşme yapmak üzere olabilir veya başka bir şey.

Doğru cevapları hissetmekte iyisiniz. Bu sayede temas kurdukları kişileri gerçekten etkilemeniz an meselesi.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
HERKESİ ŞAŞIRTABİLİRSİNİZ

Cömertliğiniz ve kendinizi zor zamanlar geçiren birinin yerine koymanızla çevrenizdekileri şaşırtacaksınız.

Tavsiyelerden fazlasını vermek, sözlerinizi lafta bırakmak istemiyorsunuz. Bu yüzden herkesi şaşırtmak için hiç zaman kaybetmeyin.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
BU PAZARTESİ GAYET ÇEKİCİSİNİZ

Başkalarını ikna etme konusundaki inanılmaz kapasitenizden yararlanmalısınız. Bu Pazartesi gayet çekicisiniz ve aynı zamanda etrafınıza güven veriyorsunuz.

Bir tür müzakereden geçmeniz gerekiyorsa, bunu geçmek için düşüncelerinize güvenebilirsiniz.

Kıbrıs Haber